Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Bazı plan, karar veya düzenlemeleriniz esnasında dikkatli olmanızda fayda var. Zira, sadece kendinizi değil, diğerlerini de düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Bu günlerde habersizce gelen bir konuğunuz olabilir ve onunla bir tartışma yaşayabilirsiniz. Yakın bir akrabanızın etrafını kırıcı davranışlarını sorun edip çözüm arıyor, bu ilişkide biraz sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bugün kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedebilirsiniz. Bu akşamı entelekte yönelik uğraşlar başında değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Üşengeçsiniz. Canınız hiçbir şey yapmak istemeyecek. Maddi olarak yeni problemlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Ortağınızın size sunduğu imkânların, hiç tahmin etmeyeceğiniz kişiler tarafından destek bulması mümkün. İşte kazanımlarınıza odaklanmanız beklediğiniz yeniliği de beraberinde getirecek. Yeni ay, içsel dünyanızda yapacağınız keyifli yolculuklar için adım atma desteği verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Son görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.. Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik sağlayacak. Sevginizi ifade etmede zorluk çekmeyeceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak mutlu olmanıza rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aksamalardaki sorumlulukları paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan miras işiniz için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Kendinizle alakalı bazı nahoş duyumlarınız var. Buna aldırmaz görünüşünüz, bu söylentilerin ilgilenenlerini her gün çoğaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142968 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed