Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Nisan 2014)
Burnunuza kötü kokular geliyorsa veya bazı durumların içerdiği riskleri hissediyorsanız belli ilişki, iş veya iş birliklerinizi tekrar gözden geçirmenizde ve sezgilerinize göre ilerlemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Nisan 2014)
Bugün yakın çevrenizle birçok olumlu bağlantı kurmanız mümkün. Detay gerektiren konularla ilgilenebilir, araştırmalarınız için bilgi toplayabilirsiniz. Kafanızda pek çok düşünce olsa da, bunları gerçek hayata aktarmakta gecikebilir ve bazı pürüzlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Nisan 2014)
Aşık olmaktan korkuyor gibisiniz fakat birileriyle uzun bir ilişkide bulunmak da istiyorsunuz. İş hayatınıza kendinizi verdiğiniz için başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Nisan 2014)
Aşk ve romantizm konuluları bugün size çok iyi gelecek. Sanatsal faaliyetler, yeteneklerinizi sergileyeceğiniz işler ve düzenleyeceğiniz organizasyonlar, keyif adına yaptığınız uğraşlar ve hobiler için de çok elverişli bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Nisan 2014)
Bugün heyecanlı ve bir o kadar duygusal olabilirsiniz. Konuşmalarınız ve enerjinizle dikkatleri üstünüzde topluyorsunuz. Yaratıcılığınızın artıyor. Sanatsal çalışmalarınız ses getirebilir. Yalnız gün içinde dikkatiniz biraz dağınık olabilir. Bu yüzden gerek iş gerekse özel konularda iyi düşünmeden adım atmayın. Riskli konularda dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Nisan 2014)
Kafanız bir miktar karışık olsa da bugün yaratıcılığınızı göstererek ilgi uyandırabilirsiniz. Beklemediğiniz gelişmeler yeniden keyfinizi yerine getirebilecek. Dikkatli hareket ederek yeni başlangıçlar yapabilir, problemlerinize hızlı çözümler getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Nisan 2014)
Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Nisan 2014)
Parasal konular ve sahip olduğunuz kaynaklar açısından olumlu şeyler yapabilirsiniz. Yeni yatırımlarda yüksek verim ve değişik anlaşmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Nisan 2014)
Günün ilk yarısı keyfiniz yerinde olmakla birlikte, verimli geçmeyebilir. Değişikliklere ayak uydurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140742 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed