Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Etik anlamda endişe yaratabilecek belli davranış, tavır, hareket, girişim veya hamlelerde bulunmadan önce, bu tür davranışlarınızın en olmadık zamanda sizi zayıf veya kötü duruma düşürebileceğini hatırlayarak hareket etmeniz gereken günler. İlla hoşunuza giden şekilde davranmak ve kesintisiz ilerlemek istiyorsanız, bu söylediklerimi hatırlayın derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
İnsanlardaki yeni tanışmalara karşı çekingenlik, size anlaşılmaz geliyor. Ama önümüzdeki birkaç gün içinde bu tür bir ürkeklik gösterecek ve hayata genel bakışınızla çelişeceksiniz. İletişim konusundaki yeteneğiniz ve girişimciliğiniz, bazı insanlarda şaşkınlık duygusu yaratabiliyor. Bugünlerde bir problemle ilgili, çok acil tavır belirlemeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Baskılardan sıkılıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ile görüşme şansınızı zorlamaktasınız. Size yapacağı sürpriz sayesinde moraliniz düzelmeye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Bugün sırların paylaşılması, özel bilgilerin ifşa edilmesi için elverişli değil. Biraz ketum kalmak herkesin hayrına. Ağzınızdan laf almaya çalışan niyeti belirsiz kişiler çıkabilir. Üstü kapalı cevaplarla geçiştirmek en iyisi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Kişisel kazançlarınızı artırmak için çok şey yapabilirsiniz. Yeni gelirlere ihtiyacınızın olduğu bu günlerde çalışma kapasitenizi zorlamalı, ortaklıklardan gelecek desteklere açık olmalısınız. Aşırı savurgan olabileceğiniz bu günlerde ölçülü harcama yapmanızda yarar var. Bütçenizi sağlamlaştırmak konusunda akılcı ve uzun vadeli planlar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Her şeyin yolunda gittiği bir iş ortamında, yine de boşluğunu hissettiğiniz şeyin ne olduğunu anlamak güç. İş yaşamınızda belirgin, kolay anlaşılır birisiniz. Bu, ilişkilerinizi rahat yaşamanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Bütçenizi zorlayacak harcamalar yapabilirsiniz. Bütçenizi iyi belirlemeli ve bu bütçeyi aşacak harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde borçlarınızı ödeyemez duruma gelirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2015)
Vereceğiniz kararlarda size engel olmak isteyenler olabilir. Onlardan etkilenmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143696 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed