Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Güç mücadeleleri söz konusu olabilir. Kendi yollarından gitmenizi bekleyen kişilerle muhatap olabilirsiniz. Yaşamsal kalitenizin ve yaratıcılığınızın arttığı günlerdesiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Yakın çevrenizde ilginç rastlantılarla karşılaşabileceğiniz bir gün. Daha dikkatli ve bir miktar önlemci olmalısınız. Özellikle evinizle ilgili uğraşlar fazlasıyla vaktinizi alabilir. Evinizde huzura ihtiyaç duyabilir ve sevdiklerinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2014)
AŞK: Bugünlerde ağzı sıkıoluşunuzun keyfinisürüyorsunuz. Partnerinizve arkadaşlarınızın sizegüveninin artması da siziçok mutlu ediyor.PARA: İşinizle ilgilizaaflarınız yapmanız gerekenlerin önünegeçebilir. Deneyimlerinizi kullanmaktabugünlerde biraz sıkıntı çekebilirisiniz.SAĞLIK: Oldukça yanlış beslendiğinizgibi uykunuza da dikkat etmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Eşinizden duyacağınız sözler bugün sizi haddinden fazla rahatsız edebilir. Amacı can yakmak olmasa bile damarınıza basacak tespitlerde bulunabilir. Düşündüklerini dürüstçe dile getirdiği için ona teşekkür etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Ortaklıkların getirdiği yeni arayışlar ve başkalarının paralarını yönetmek konusunda kararlı bir duruş sergilemektesiniz. Ortak harcamaların kontrolü, borç alacak konularında yeni önlemler alma kolaylaşmakta. Duygusal açıdan yaşanan yenilenmelerin ilişkinize yansımaları ise sizi harekete geçirmekte. Sorunlarınıza farklı gözlerle bakabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Çalışma arkadaşlarınızın yardımına ihtiyaç duyabileceğiniz bir gün. Düzenleme kabiliyetinizi ön plana çıkartabileceğiniz işlerde başarılı olacaksınız. İşte kendinize fazlasıyla yüklenebileceğiniz ve detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Ay, işbirliği ve ortaklık konularını ön plana çıkartıyor. Olumlu görüşmelerde ve kazanç getirecek anlaşmalarda yer alabilirsiniz. Büyük harcamalar yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Aralık 2014)
Kafanız çok sayıda yeni şeyle meşgulken plan yapmanız pek kolay olmayacak. Yakın çevre ilişkileri ve söylediğiniz sözler büyük önem taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143095 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed