Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Bazı planlarınızın görünen ve görünemeyen sonuçları üzerine daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Duygusal ya da ekonomik açıdan kendinizi zorlayacak planlar yapıyor olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (29 Temmuz 2014)
Uzun zamandır kafanızda şekillendirdiğiniz bazı projeleri eş, dost çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Bu konuda destek ve katılım beklentileriniz uzun zamanlara endeksli. Bugünlerde birçok şeye eleştirel bakıyorsunuz. Şu sıralar abarttığınız seçiciliğiniz sempatikliğinizi azaltabilir. Çok yakında özlem gidereceğiniz ziyaretleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Bugün, düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Başkalarının sizi yargılamasına izin vermediğiniz için, yalnızlık duyguları içinde olabilirsiniz. Partnerinizin önerilerini dikkate almalısınız. Size güç verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Bugün size cesaret veren, yapabileceklerinizi gösteren canlı, dinamik arkadaşlarınız iş başında olacak. Enerjinizi yükseltmeye bakın. Aynı şekilde sizin pozitif ve itici güç olacak enerjinize ihtiyaç duyan dostlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Sosyal açıdan renkli bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatı bulabilirsiniz. Çevrenizi genişletmeniz mümkün gözüküyor. Sohbetleriniz sırasındaki bazı tartışmalar sayesinde yeni fikirler için gerekli ilhamı bulabilirsiniz. Bunları hayata geçirebilmek için hemen çalışmaya başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (29 Temmuz 2014)
İşlerdeki bazı aksaklıklardan kısmen sorumlu tuttuğunuz kişilerle sürtüşmeleriniz olabilir. İş bağlantılarınızdan birinin ilginç önerileri, sizde yeni düşünceler geliştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (29 Temmuz 2014)
Küçük tasarruflarınızı çok yabancısı olduğunuz alanlarda değerlendirme niyetiniz pek gerçekçi değil. Umut bağladığınız bir paranın gecikmesi bu sıralar sıkıntılar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (29 Temmuz 2014)
Yaşantınızda yerli yerine oturtamadığınız dengeler var. Aşk yaşamınızı ön planda tutacağınız bazı düzenlemeler yapmanız gerekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141983 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed