Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Sempatikliğinizi ve karizmanızı kullanmanız durumunda önünüzdeki engelleri aşarak yolunuzda devam etmeniz hiç de zor olmayacaktır. Üretkenliği ön planda tuttuğunuz kadar mükemmeliyete de önem vermenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Yakın çevreniz, son zamanlardaki değişiminizi ilgiyle izliyor. Yaşadığınız coşkuyla ilgili içe dönük tavrınız, sıkı dostlarınızı rahatsız edebilir. Aile çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline dönüşmeye başlıyor. Bu nedenle sorunu bir süre daha yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
AŞK: Bugün partnerinizeöylesine dürüst ve saygılısınız kisanki gözünüz hiç bir şeyigörmüyor ve sürekli onunlabirlikte olmak istiyorsunuz.Hayatınızın bir parçası olduğunudüşünerek onunla mutlusunuz.PARA: Konuşkan, cömert ve dürüst olmanızişinizle ilgili bir sorun çıkmayacağını gösteriyor.Bugün bazı seyahat teklifleri alabilirsiniz.SAĞLIK: Çevresel baskılardan kurtulmak kolaydeğil. Bu nedenle ruh dengenizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Sevdiklerinizin iyilik haliyle ilgili kaygıları abartmayın. Onların güvenliği için elinizden geleni yapmanız güzel. Ama yaşamı sadece bu temel üzerine kurmak ne kadar doğru olabilir? Onların sorumluluklarını üstlenmeye kalkar-sanız bir süre sonra hiçbir şeyi taşıyamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Gün içinde mücadele vermeniz gereken konular olabilir. Özellikle işinizle ilgili konularda kararlı olmanız gerekiyor. Çalışkanlık kadar iyi ilişkiler kurmakta size fayda sağlayabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Neyse ki akşam saatlerinde daha ümitli ve hareketlisiniz. Arkadaşlıklar, sohbetler ve gelecek yönünde planlar için uygun saatler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Geliriniz hiç azımsanacak gibi değil. Çalışma ortamınızın değerini biliyorsunuz. Becerilerinizi mükemmel bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. İşyeriniz de sizinle ilgili olumlu düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Maddi konularda temkinli hareket etmenize rağmen bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konularda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Çözümsüz bazı konularda, bugünlerde dışardan daha etkili olabilirsiniz. Bazı kararları kendiniz vermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed