Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Tembelliğinizi yenip hiç olmazsa önemli konulara gereken özeni göstermelisiniz. Dargın olduğunuz ya da herhangi bir sebepten dolayı aranız soğumuş olan bir kadınla barışmanız olasıdır. Hedeflerinizi takip etme hırsınız bu dönemde oldukça güçlü. Buna ek olarak inatçı ve üsteleyicisiniz. Birilerinden, büyük ihtimalle iş konularında birşeyler öğrenmeniz mümkündür. Başkalarını ilgilendiren bir konuda karar verme durumunda kalabilirsiniz. Düşünmeden kabul edebileceğiniz şeyler sizi zor duruma sokabilir. Siz bir erkekseniz, duyacağınız ani fiziksel itilimleri aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz. Yeni başalayacak olan bir ilişki bir yana süregelen ilişkilerinizde bile anlaşmazlıklara açıksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda bir muhakeme karmaşası yaşayacaksınız. Önümüzdeki günlerde heyecanlanıp hareketleneceğiniz bir haberiniz olabilir. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı yok etmeye çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün size sırlarını açabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Bugün başka etkenlere aldanmayıp kendinizi dört dörtlük yaptığınız işe verin. Ailenize karşı sorumlulukları yerine getirmekte problem yaşanabilir ancak kimseye yar olamamaktansa yakınlarınızdan yardım talep edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Çevresel faktörler, yanında devamlı iletişim içinde olduğunuz kişilerle bir aradasınız. Belki kardeşlerle ilgili konuları ele almak, olaylar üzerinde hakimiyet kurmak gerekebilir. İhtiyaç duyduğunuz veriler,haberleşme konuları gündeminizdeki yerini korumakta. Akıcı bir dille kendiniz ifade edeceğiniz zihinsel faaliyetler ön çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
İş yaşamınızda hedefinize yönelik çalışmalar yapaceğınız ve istediğiniz sonuçlara ulaşmak için gücünüzü zorlayacağınız bir gündesiniz. Bazı işlerinizi bugün tamamlayabilrisiniz ve yeni başlangıç kararları alabilirsiniz. Gözlem gücünüzü iyi kullanmanız ve detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz çalışmalarınızda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Akşam saatleri ise daha çok zihinsel açıdan aktif olacaksınız ve akılcı kararlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Kendiliğinden gelişen bir oluşumda maddi çıkarlarınız var, ilgili davranmalısınız. Ayağınızı yere sağlam basmak istiyorsunuz. Karşılaştığınız güçlükler, sizi biraz abartılı umutsuzluklara düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Bir olayla ilgili vardığınız sonuçlar oldukça yanıltıcı. Olayı, yeniden bambaşka cephelerden ele almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed