Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
İş ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, yeni iş fırsatlarının gündeme gelebileceği, kendinizi gösterme fırsatı bulabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz, ama Merkür gerilemesinin yarın başlıyor olması, bu tür gelişmelerde bazı aksilTedbirli ilerlemekte fayda vardır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa. Pazar günü yazımda yeni ay’ın etkilerini daha detaylı ele almıştım. Arzu ederseniz, hurriyetsosyal sayfalarımızdan(http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/niobe-asli-temel_141) ulaşabilirsiniz. İletişim problemlerinin, yanlış mesajlaşma ve ileti trafiğinin, sistemlerde çöküşlerin ve yanlış anlaşılmaların artacağı günlerdeyiz. Detayları atlamayalım derim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Bu sıralar, yakın ilişkilerde keyfinizi arttıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Bazılarının kazanacağı yeni boyut sizi hoşnut edecek. Duygusallığınızı dengelemeyi becerebilmelisiniz. Önemi anlaşılmamış bazı ayrıntılar fark edilip, yeni değerlendirmelere gidilebilir. Serinkanlı davranıp gereksiz aceleciliklerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Kartınız Gereklilik... Çevrenizde size karşı baskı yapmaya çalışan, rekabetçi insanlardan dolayı enerjinizi tüketebilirsiniz. Bu yüzden başarılarınız ertelenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Bugün özellikle iş konusundaki fikirlerinizi biraz kendinize saklayın. Daha doğrusu iyice pişmeden havada asılı bir görüşü uygulansın diye ortaya sürmeyin. Kendi içinizde detaylı değerlendirmesini yapıp sonra ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Sizi sosyal açıdan hareketli kılan konular sürüyor. Geleceğe yönelik beklentilerini ise canlılık kazanacak. Gün ortasına kadar hayata daha iyimser bakabilirsiniz. Sonraki süreçlerde bazı içe dönüşler söz konusu. Kendinizi gereksiz endişelerden korumaya çalışmalısınız. Akışta kalmanız gereken meseleler sizi engelleyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Başarıya ulaşmak için her yol mübahtır. Boğalar şu an bu yaklaşım içine girmiş durumdalar. İş ilişkilerinizde açık ve dürüst davranmazsanız ileride canınızı sıkacak başka gelişmelere sebep olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Zemin ve zaman yeniliklere, değişikliklere elverişli değil! İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi. Ortak iş yaptığınız bir kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. Para konularında da yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Kendinizi çok sıkmanıza gerek yok. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice sıkan ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Sağlık sorunlarını abartılı yaşayan birinin duygusal sömürüsü altına girmek üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed