Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları yapabilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız önemli konumlara ulaşabilirsiniz. Özellikle sizden daha genç yaşta olan kimselerle son derece başarılı iş birlikleri kurabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hak ederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi. Yakında beklenmeyen, sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde, daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
AŞK: Dışa dönük ve aktifsiniz.Sürekli güler yüzlü oluşunuzpartnerinizin içini rahatlatıyor.Aşk konusunda olumlu bir güngeçirmeniz elbet sizin elinizde.Mutluluğunuzu bozmayın.İŞ: Kaybetme korkusunakapılarak çok fazla çalışmaya yöneldiniz.İnsanlara öfke saçabilirsiniz. İşi hırs değil zevkhaline getirirseniz daha zevkle çalışırsınız.SAĞLIK: Her gün kendinizi evhama kaptırarakendişe yaratıyorsunuz. Bunlar boş endişeler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Dolunay içsel dünyanızı ilgilendiren yaşam alanınızda gerçekleşecek. Psikolojik çözümlemeler yapmak, ruhsal arınma yöntemlerinden şifa bulmak için ideal bir zamanlama. Sağlığınız ve direnciniz konusu dikkat gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Kendinize yeni ilgi alanları bulmakta kararlısınız. İyimserliğinizi ortaya koyabileceğiniz konular hayata bakış açınızı olumlu etkilemekte. Entellektüel çalışmaların hız kazanması ile düşünceleriniz değişecektir. Başkalarından destek görmek, yeni kişilerle bir araya gelmek konusunda şanslısınız. Bu dönem pek çok yenilenme sizi motive ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bugün iş hayatınızda uzun süredir birlikte iş yaptığınız insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Dürüst olmayan davranışlarını görebilirsiniz. Ani öfkelerden kaçınmalı ve sağduyulu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Para konusunda fevri davranmayın. Gereken kaynaklar elinize geçecek. Sadece tasarruflu olmanız gerekiyor. Mali düzeninizi korumanız şart oldu. Bunun için ayın ilk haftası sıkı bir plan yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Çevrenizde başarılarınız çekemeyen insanlar var. Kimsenin etkisi altında kalmadan bu olaya tepkisiz kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed