Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Bugün önünüze sizi çok memnun edecek bir fırsat çıkabilir. Bunun için biraz uğraşmanız ve çabalamanız gerekiyor. Ancak yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle aniden sıkılıp, herşeyi yüzüstü bırakmanız gibi bir tehlikede var. Olayları yüzüstü bırakma eğiliminde olmanızın sebebi fiziksel yorgunluklarınız da olabilir. Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da önemli noktalarda bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz. Onlara hak vermeniz, fikirlerini desteklemeniz ve biraz pohpohlamak yerinde olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Burcunuzdaki Jüpiterin Ayla yaptığı uyumlu açı etkisini arkadaşlarınızla ilişkileriniz konusunda gösterebilir. Davetlerin gözde konuğu olabileceğiniz bir gün. Yakın çevreyle olan iletişiminizde artışla birlikte verimli anlaşmalar gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Hızlı düşünüyor ve planlarınızı güçlü bir şekilde yaşama geçirmek istiyorsunuz. Bugün, düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için, bazı yolculuklar söz konusu olacak. Özellikle, fikrine değer verdiğiniz kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Kararlarınızı uygulayacak ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sahip olduğunuz her şeyin kıymetini bilecek ve takdir göreceksiniz. Kendinize çeki düzen vermek için değişikliğe gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Artık gündeminiz değişiyor. Şimdiden gün ortasına hazırlık yapmanızda yarar var. Sizi meşgul edecek pek çok iş öne çıkacak. Tamamlanması gereken detaylı konular olabileceği gibi, beraber çalıştığınız kişilerle sorunlar yaşanabilir. Çalışma sisteminizde yaşanan değişiklikler yorucu bir tempo içinde olacağınızı gösteriyor. Yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar amirleriniz tarafından takdir kazanıyor. Bunun sizi tetikleyip performansınızı arttıran bir etki yarattığını düşünüyorsunuz. Bu çabanızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Bütçe hesaplarınız bir ticari defter titizliğinde. Eş, dost ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed