Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Zorluklarla karşılaşabilirsin. Bu seni asla yıldırmasın. Fakat mükâfatın büyüklüğü, sorunun büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Gülün dostu dikendir. Bu nedenle hedefine ilerlediğin yolda çıkan engeller senin gelişmen için aslında dikkat etmen gereken ayrıntılardır. Yaşam sana bunları göstermek için karşına bazen zorluklar çıkarır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Günlük yaşamınızda hiç bir problem yok. İş yaşamınız ve aşk yaşamınız mükemmele yakın. Özel yaşamınızdaki düzelmenin ailenizle ilişkinizi etkileyeceğini düşünüyordunuz, ama hala sizi onaylamadıklarını görüyorsunuz. Bu günkü birlikte olma isteğinizi geri çevirebilirler. Siz elinizden geleni yaptınız. Artık adım atma sırasının onlarda olduğunu düşünmeniz haksızlık değil..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
AŞK: Bugünlerde kendiniziyalnız hissetmenizin nedeni yinesizsiniz. Sorun konuşacakbirilerini bulamamanız değilkonuşmak istememeniz aslında.Naz yapmak istiyorsanız enuygun kişi partneriniz.PARA: Lükse fazla düşkünsünüz. Öylesineabartıyorsunuz ki maddi durumunuz zorlanmayabaşladı. Bu duruma bir an önce son verin.SAĞLIK: Bugünlerde özellikle de griple birliktegelen burun tıkanıklıkları sizi rahatsız edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Bu arada duyacağınız haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Tek başına hareket etmenizi zorlaştıran gelişmeler söz konusu. Finansal anlaşmalarda yaşanacak terslikler sizi huzursuz edebilir. Başkalarının kaynaklarına güvenmeniz ise beklemediğiniz riskler getirebilir. Aynı zamanda ortağın para durumu, borç alacak temalarına karşı daha uyanık olmalısınız. Bu alanda sorumluluk almak için uygun bir dönem değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Kendinizi sakınmaya çalıştığınız gelişmelerde müdahil olmanızı gerektiren yükümlülükleriniz var. Bugünlerde, inisiyatif kullanmanız gereken konularda çekimser durmanız biraz güç.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Son harcamalardan sonra tekrar doğrulmanız biraz zamana bağlı olacak. Bugün gelirinizin yetersizliği ile alakalı bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmede şansınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Sevgilinizle iyi bir ilişki yürütmenize rağmen çok tartışıyorsunuz. Bu duruma bir son vermelisiniz yoksa iki tarafta çok yıpranacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed