Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Bonkörlüğünüz yeni kişilerle ilişkilerinizi geliştirmenize iyi gelirken, mevcut ilişkiler üzerinde ters etki yaratabilir. Sevdiğiniz kişileri memnun etmenizi sağlayacak plan değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Karşınızdaki kişileri etkilemek için para harcama eğiliminiz artıyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Kendinizi yeni çevrelere girme konusunda cesaretli hissedebileceğiniz girişimci bir gününüzdesiniz. Duygularınızı pozitif bir şekilde yansıtabilmeniz çevreniz üzerinizde olumlu bir etki bırakabilir. Ailenizle hoş bir akşam geçirmeniz de muhtemel tabi bunu isterseniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Bugün karşınızdaki insanlarla tartışmaktan uzak durmalısınız. Son günlerde iş ve aşk stresinden oldukça bunalmış gibisiniz. Bir an önce doğru adımlar atarsanız toparlanmanıza yardımcı olacaktır. İçinizden geldiği gibi davranmak kötü sonuçlara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Hayata pozitif bir pencereden bakma fırsatınız varken değerlendirin. Varsa çocuğunuzla ilgilenin. Onunla zaman geçirin. Size keyif veren bir hobinizle uğraşın. Fırsat varsa günün koş-turmacasından ve işten güçten uzak kalmaya bakın. Kırıcı olaylara açık olduğunuz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Yeni temalar, medya ve uluslararası konularla ilgili bağlantılar peşindesiniz. Yabancılarla işbirliği gerektiren girişimler, zorda olsa yenilenmelerin getireceği avantajlar sizi heyecanlı kılmakta. Uzun yolculuklar, beklediğiniz haberler doğrultusunda alacağınız kararlar da var. İş hayatına yönelik planlarınız olumlu şekilde gelişmeye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Sizden hem iş konusunda hem de özel sorunlarla ilgili destek istenebilir. Bir iş arkadaşınızın enteresan kişiliğini bugün fark edeceksiniz. Bu, ona karşı bazı yönelimlerinize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Beklediğiniz para önümüzdeki günlerde elinize geçecek fakat bu parayı borçlarınızı kapatmak için kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Bu sıralar fazla programlı yaşıyorsunuz. Bu, hayattan koptuğunuz izlenimi veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed