Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Evinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilir ve sevdiklerinizin isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman. Duygusal ilişkiniz genelde mutlu görünüyor ancak bu alanda biraz heyecanlı ve maceralı bir gün de yaşayabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişiye sevginizi itiraf edemiyorsanız yakın arkadaşlarınızdan ya da onun çevresindeki tanıdığınız kişilerden yardım isteyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Bugün soğukkanlılığınız, biraz hesapçı davranışları daha net yakalamanızı sağlayabilir. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir, ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde netice alabilirsiniz. Önümüzdeki günler içinde bir özleminizi gidereceğiniz yolculuğunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Duygusal ilişkilerinizde problem olabilir, alttan almalısınız. Sağlık sorunu olan Aslan'ların sorunları tekrar ortaya çıkabilir ve zorlanabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Dolunay içsel dünyanızı ilgilendiren yaşam alanınızda gerçekleşecek. Psikolojik çözümlemeler yapmak, ruhsal arınma yöntemlerinden şifa bulmak için ideal bir zamanlama. Sağlığınız ve direnciniz konusu dikkat gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Oldukça hareketli ve yoğun bir güne başlayacaksınız. İletişim konularında bazı yüksek enerjiler olabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Ticari alanda fırsatlar çıkabilir. Gün içinde bankalara veya postaneye yolunuz düşebilir. Ancak bu tempo sizi epey yoracak. Akşama doğru bir an önce eve gidip dinlenmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Para sevinçleri yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, umutlanabilirsiniz. Ama birtakım komplekslere kapılmanız yersiz. Elinize geçecek paranın sizde yaratacağı olası eziklik, sizi bunu ne kadar hak ettiğiniz yönünde sorulara götürmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2022)
Büyük dükkanlarda ve alışveriş merkezlerinde cüzdanınıza dikkat edin. Etrafınızda yankesiciler dolaşıyor olabilir. Bugünlerde bu tür tatsız bir gelişme yaşamnız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed