Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Kendinizi başkaları ne der düşüncesinden arındırmanız gerekiyor. Kendiniz için yaşamaya çalışmalısınız. Önemli bir kişinin bir jestiyle karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni de uzun süreden beri devam eden sizinle ilgili olumlu düşünceleridir. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir veya bir yere davet edilebilirsiniz. Onun bu yaklaşımına olumlu cevap verirseniz bundan fayda görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Bu sıralar, bugünün işini yarına sarkıtmaktan kaçınmalısınız. Kısa vadeye yaydığınız kimi hedefleriniz, zamanında müdahaleyi gerektiriyor. Bir kısım davranışlarınızla ilgili kendinizi sürekli sınama huyunuz var. Sadece kendinizin görebildiği eksikliklerinizle cebelleşmekten vazgeçmelisiniz. Yakın ilişkilerinizde bazı saptamalarınızı doğrulayacak gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Duygularınız öylesine yoğun bir hal aldı ki, tam anlamı ile kırılganlaştınız. Enerjizi geri kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Hareketli aktiviteler, sportif faaliyetler bugün karşınıza fırsat olarak çıkacaktır. Enerjinizi düşürüp hızınızı kesecek insanları yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Herkes i her anınız a ortak etmenize gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Hedefler ve sorumluluklar açısından önemli bir süreç yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma yönünde iyimser bir ruh hali içinde olacaksınız. Ancak çabalarınızdan sonuç almak için daha gayretli olmanız gerekiyor. Sorumluluklarınıza odaklanmalısınız. Anneye dair konularda ani gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Programcılığınızı daha da geliştirme çabalarınız var. Size yarar sağlamadığını düşündüğünüz toplantılarla ilgili, biraz yanılgılar içindesiniz. İnisiyatifli davranışlarınız toparlayıcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Bazı yaklaşımlarınızdaki tavrınız, yanlış değerlendirilmenize çok elverişli. Beklediğiniz desteklerde listenizde gelecek günlerde rencide olabileceğiniz isimler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2023)
Eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Sizin için en hayırlısı onun söylediklerine kulaklarınızı tıkamak olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed