Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
?Ortak fikirleriniz doğrultusunda yeni girişimlerde bulunmanız mümkündür. Genel yargıları onların konrtolüne bırakmalısınız. Daha çok araştırma gerektiren konularda sorumluluğu üzerinize alabilirsiniz. Zekanızdan yararlanabileceğiniz bu görevleri başarıyla yerine getirirken, eğlenebilirsiniz de... Çeşitli kazançlar söz konusu olabilecektir. Bu arada düşünceleriniz de faaliyetlerine devam edebilir. İlginç fikir ve önerilerle ortaya çıkabilirsiniz. Sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde kendi bakış açınızla değerlendirerek bir olayı olumlayacaksınız. Olayla ilgili çok değişik bakışlar da var. Konudan en haberli kişi siz olduğunuzdan, değerlendirmenizde ısrar ederseniz, kazançlı çıkabilirsiniz. Önünüzdeki seçeneklerden bir tanesi sizin için çok zararlı olabilir, dikkatli bir tercih yapmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bugün ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Şıpsevdi olmamanıza rağmen ilişkinizde gereksiz tartışmalar yaşamanız sizi bunaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Parayla ilgili bazı sorunlarınızı çözebileceğiniz bir gün. Sağlığınız çok iyi ama yine de nezle ve grip gibi küçük hastalıklara karşı tedbirli olmanızda fayda var. Aşk hayatınızdaki duygusal çalkantılar, içinizde fırtınalar oluşmasına sebep oluyor. Sosyal aktivitelere daha fazla katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Mutlak egemenlik saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız. Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Çok programlı olmanıza rağmen, iradeniz dışındaki sıkışıklıklar size de yansıyabilir. Para konulu özel görüşmeleriniz var. Bugünlerde alacak verecek sıkıntıları içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Önünüze konulan tercihler arasında en doğru seçimi yapamadınız. Birşeyleri düzeltmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed