Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Belli bir ilişki, iş birliği veya işe detaylı şekilde konsantre olabilir ve bir sonuç almak isteyebilirsiniz. Ancak, diğerlerinin de aynı amacı taşıdığını unutmamanızda fayda var. Rekebet ortamları yeteneklerinizi, tecrübenizi veya bilginizi gösterme şansı sunabilir. Yaşam tarzınızda meydana gelecek değişiklikler geleceğe dair arkadaşlıklarınız açısından potansiyel oluşturabilir. Ufukta aşk var, ama kıskanlık teması dikkat gerektiriyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Sağduyu sahibi birisi epey zamandır gölgeniz gibi peşinizde dolanıyor. Bu izlenmeden pek hoşlanmıyor ve bunu da ona belli ediyorsunuz. Siz bu kişi için, sonraları öğreneceğiniz bir nedenle ayrı bir önem taşıyorsunuz. Ondan hep yarar göreceksiniz. Bugün akşam saatlerinde biraz canınızı sıkacak bir telefonunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Üstün özelliklerinizi bilmenize rağmen iş hayatınız kötü gidiyor. Duygularınızı erteliyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2022)
İşleriniz akıcı ilerleyecek bugün. Ancak ne yazık ki rehavete de yatkın olacaksınız. Madem engellere takılmayacaksınız biraz gayretle günü verimli hale getirebilirsiniz. Patrondan sizi hareketlen-direcek destek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan oldukça enerjiksiniz. Bu sayede yayıncılık, medya ve PR alanındaki çalışmalarınızda daha üretken olabileceksiniz. Yalnız çalışmalarınız sırasında otorite figürleriyle çatışma yaşamamaya özen gösterin. Seyahat planlarınızda bazı değişiklikler olabilir. Rakamlara dayalı çalışmalarınız rahat ilerleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Hırs yaptığınız bir konuda hırsınız yüzünden değil, aceleciliğiniz yüzünden sıkıntı yaşayacaksınız. Haftanın ortalarında başınızı ağrıtacak bir toplantıya katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Ne yapsanız da son dönem beliniz doğrulmadı. Bunun en büyük nedeni gereksiz yerlere harcanmış olan paralar. Bu durum çoğu kez kontrolünüz dışında gelişmiş. Kemerleri biraz sıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2022)
Bugün evinize gelecek misafirlere karşı takınacağınız tavır size kıymetli dostlar kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed