Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Bugün kuruntulu bir yapıdasınız. Kendinize veya bir yakınınıza ait önemsiz bir sağlık sorununu büyüterek telaşlanmanız mümkün. Oysa fazla endişelenecek birşey yok. Zaten kısa bir zaman sonra bunu siz de anlayacaksınız. Bu yüzden planlarınızda değişiklik yapmanız gerekmez. Eğer kadınsanız bugün bir erkeğin sizi yoğun şekilde düşündüğünü ve yanınızda olmak istediğiniz bilmelisiniz. Yeni tanışmış sayılabileceğiniz biri sizi, size belli ettiğinden çok daha fazla beğeniyor. Erkekseniz, bugün hiçbir konuda şansınıza güvenmemelisiniz. Hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken şeyleri fazla düşünmeye ve konuya asılmaya eğiliminiz var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda özel olarak değerlendirdiğiniz birtakım beklentileriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bu, sizi hareketsizleştiriyor, düş kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Kartınız İmparatoriçe... Çevrenizdeki düşmanlarınız adım adım yükseldiğinizi gördükçe sizi kıskanıyorlar. Başarılarınızı nazik yaklaşımlarınızla kazandınız. Böyle devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Dolunay para konularını etkileyecek. Ayın başında yapılan maddi girişimler bu tarihlerde sonuçlarını vermeye başlayabilir. Bankadaki hesabınıza para girişi ya da bir satın alma vesilesiyle bir çıkış söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Zorlayıcı etkiler ve artan baskılar sizi kontrollü olmaya itiyor. Uzun vadeli planlar yaptığınız bu dönem son derece sabırlı ve güçlü olmanız gerekecek. Toprağa ait bir yatırım projesi üzerinde dururken kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Ailenizle ilgili konularla yüzleşmek, psikolojik altyapınızı güçlendirmek adına yapmanız gereken çok şey olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2023)
İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz. İş ortaklarınızla ilişkilerinizde kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz görülüyor. Verdiğiniz güvenin karşılığını alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Ay ın durumu eşinizin desteğini birçok konuda görebileceğinize işaret ediyor. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Pek çok işinizi yarım bıraktığınız için bugün büyük bir iş yoğunluğu yaşayacaksınız. Plansız bir yaşamın zorluklarını sık sık çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed