Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Maddiyat her şey olmasa da, olmazsa olmaz malum! Koşullarınızı belirtip kendiniz için en uygun anlaşmaları yapma çabasında olmalısınız. Kaçınılmaz olandan kaçmaya çalışmak boşuna olabilir. Yavaşlayın ve diğerlerinin neler yaptığına bir göz atın! Belli bir bildirimde bulunmanız, bir tepki vermeniz ya da harekete geçmeniz ya da bir öneri size karşı yönlü kullanılabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Yaratıcı çalışmaların sizi oldukça meşgul edebileceği ve ileriye yönelik planlar oluşturmakta başarılı olabileceğiniz görülüyor. Değişik olanakların ortaya çıktığı canlı bir gün olabilir. Sosyal konular, arkadaşlıklar ve grup çalışmaları bakımından hareketli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugünlerde kalabalık ortamlara çok fazla giriyor ve mutluluğunuzu bir kat daha arttırıyorsunuz. Birilerinin dedikodularından yılıp, pes etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Bugün sevdiğiniz insan tarafından onore ediliyorsunuz. Alışveriş yapmanızın tam zamanı. Böylece eski eşyalanrınızı değiştirerek hayatınızdaki monotonluğun üstesinden gelmiş olursunuz. Alerjik etki yapan besinlere dikkat edin. Çıkacağınız kısa bir iş seyahatinde yeni dostlar edineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Gizli kalmış bazı konular ve geçmişle ilgili temalar sizi tedirgin edecek. Ãœzerinizde iz yaratan bu gelişmeleri arka planda bırakmalı, yapabileceklerinize odaklanmalısınız. İş hayatının getirdiği olanakları kullanarak kendinize yeni bir yön çizebilirsiniz. Her ne kadar aşırı çalışma temposu içinde olsanız da, yaratıcı yanlarınızla dikkat çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda ilginç fikirler üretebileceğiniz ve bunları bir an önce uygulamaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Zihinsel olarak kendinizi özgür hissedeceksiniz ve kişisel inisiyatifinizi kullanmakta kararlı davranacaksınız. Geleceğe yönelik yeni beklentiler içine girebilirsiniz ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Paylaşmacısınız. İleriki günlerde bazı düşüncelerinizi değiştireceğiniz bir para haberiniz olacak. Sınırlı yaşama becerinizde, sınırları belli oranlarda genişletme ihtiyacına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Yabancısı olduğunuz bir konuyla ilgili, birilerine danışmanız gerekiyor.Hatanızı sürekli tekrarlama ihtimaliniz var, Bu size çok şey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed