Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Duygusal konuları tartışmak veya sağlığı ihmal etmek için uygun günler değil. Önümüzdeki beş gün içinde(geçtiğimiz beş gün önce başladı aslında)gizli kalması gereken konular ya da arkanızdan yürütülen bazı işler su yüzüne çıkabilir. Ekip çalışması, iş birliği veya ortaklık gerektiren işleriniz hızlanmaya başlayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Sonuca çabuk ulaşmak istiyorsunuz. Ama ön hazırlığınız biraz zaaflı oluyor. İnsanlarda sizinle yarışma ihtiyacı uyandırıyorsunuz. Bu, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor, kişiliğinizde bu anlamda bir kışkırtıcılık var. Dostluk ilişkilerinde seçicisiniz. Ama seçtiğiniz dostlarınızı da sürekli sınıyorsunuz. Yakında unutulmaz bir yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
AŞK: Bugün aşk yaşamınızda çoközel gün olacak. Uzun sürebeklediğiniz teklifi almanız içinizesu serpecek. Tabi bu bekar olanlariçin. Oysa evlilerde madalyonunters yüzü görünmekte.Tartışmalar büyüyebilir.PARA: Para meselelerine çok fazla kafa yormakistemiyorsunuz. Yaşadığınız ufak bir olumsuzlukmoral çöküntüsü yaşamanıza sebep oluyor.SAĞLIK: Üzüntülerden ve sizin moralinizi bozankişilerden uzak durmanız sizleri sağlıklı yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Sevdiğiniz kişiyi suçlamaktan kaçının. Onun kalbini kırmamalısınız. İş toplantılarında ortamı germemeye özen gösterin. Maddi birikimlerinizin erimemesi için öncelikle ta-sarrufa yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler her açıdan sizi meşgul ediyor. Gün ortasına kadar size kazanç getirecek yeni anlaşmalar hayata geçebilir. Daha sonrasında ortak paralar ve başkalarının kaynakları konusunda sorunlar dikkat çekecek. Birtakım belirsizlikler karşısında temkinli olmalısınız. Özellikle ortağın para durumu sizin kaynaklarınızı zorlayacaktır. Gerçekçi olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir. Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Maddi konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken sezgilerinize güvenebilir ve yatırımlarınızıbu doğrultuda yönlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Sevgiliniz yüzünden arkadaşlarınızla aranızdaki diyalog çok bozuldu ve neredeyse hiç arkadaşınız kalmadı. Sevgilinize gereksiz kıskançlıklardan uzak durması gerektiğini söyleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed