Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bazı konulara yaklaşımlarınız diğer kişilere sıkıcı gelmeye başlayabilir. Sizin için önemli olması doğal, ama diğer kişiler her ufak şeyde rahatsız ediliyor gibi hissedebilirler. Belki de farklı bir yaklaşım uygulamakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bir arkadaşınız onunla eşitsiz bir ilişki yaşadığınızı düşünüyor, bunda da haksız sayılmaz. Birlikteyken hep sizin sorunlarınız, sizin yaşadıklarınız, sizin heyecanlarınız konuşuluyor. Oysa onun da sizinle paylaşmak istedikleri var. Bugün size bu düşüncelerini iletebilir. Duyduklarınızdan pek hoşlanmayabilirsiniz ama onun sitemlerini dikkate almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Kartınız Aşk... Bugünlerde partnerinize olan düşkünlüğünüzle biliyor herkes sizi. Onu öyle bir sarıp sarmalamışsınız ki nefes almasına izin vermiyorsunuz adeta. O bundan hoşlanıyor ama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Sizden etkilenen insanlar bugüntek başına kalmanıza fırsattanımayacaklar. Mesleki anlamdaya da sosyal ilişkilerini açısındanhem kendinize hem de dolaylıolarak diğerlerine fırsatlar yaratabileceğinizbir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Para ve başkalarından desteklere dair konular öne çıkıyor. Maddi gelirlerinizde sizi memnun edecek gelişmeler olabilir. İşle ilgili konularda rekabet etmenizi gerektiren durumlar oluşabilir. Bu yüzden üstlerinizle iyi geçinmeye dikkat edin. Ufak konuları büyütmeyin. Harcamalarınızı azaltmak için daha gayretli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlığınız bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Vefalı ve paylaşmacısınız. Bütçenizdeki sürpriz açıklar sizi destek arayışlarına sokabilir. İlgilisi olduğunuz bir satış işinde yeni gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Yakınlarınızın vermek istedikleri mesajlar tamamen sizin lehinize. Bu mesajlara duyarlı olmanız size yol gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed