Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Bugün hem aşk hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda stres yaratacak koşullar meydana gelebilir ve siz bunlarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Önceden planladığınız işler bugün ani bir yön değişikliğine uğrayabilir. Bu noktada kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Yaşamda her şeye karşı hazırlıklı olmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Mesafeli ilişki kurmak isteyen bir yakınınızın işlerine müdahale etmeniz onun sert eleştirilerine neden olabilir. İyi niyetinize rağmen canı sıkılan siz olacaksınız. Kendinize çok güveniyorsunuz. Bu güven zaman zaman sizin ataklığınızı arttırıyor. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu özelliğiniz, özel yaşamınızda daha çok problem üretmeye yarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
AŞK: Mars size aşk yaratıyor.Sevdiğiniz kişinin yanındakendinizi huzurlu ve sakingörmenizden dolayı rahat hareketetmeye başladınız. Zaten o dasizin böyle olmanızı istiyordu.PARA: Bugünlerde giriştiğiniz herişte olumsuzluk yaşıyorsanız harcamalarınızı enaza indirmelisiniz. Yarın zorlu bir gün olabilir.SAĞLIK: Bugün nefes alırken sırt bölgeniz veyagöğüs kafesinizde ağrılar olabilir. Bu da demekoluyor ki akciğerlerinizi üşütmüşsünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Güzel ve uzun dönemli bir ilişki kurmanızın zamanı geldi de geçiyor. Akıllıca davranarak ve gönlünüzün gösterdiği yöne giderek yaşam boyu sürecek bir ilişki kurabilirsiniz. Çalışma hayatında dik başlı ve inatçı biri olarak tanınmanız tamamen sizin davranışlarınızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Özgürlüğün getirdiği keyifler sürse de gün ortasından sonra hayli yoğun zamanlar başlıyor. Dikkate değer işler çıkaracağınız, eldeki işleri toparlayacağınız söylenebilir. Organize edici yanlarınız ve çalışma disiplininiz size yeterince başarı getirecektir. İş ortamında başlayan zorlu değişime ayak uydurmanıza rağmen getireceği yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Çok yetersiz bulduğunuz birinin iş kaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz. Yakın bir zamanda çok daha iradi iş olanakları yaratabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Parasal konulardaki girişimleriniz bugün olumlu sonuç verebilir. Ayrıca parasal konularda yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel kazancınızı arttırıcı faaliyetler olumlu sonuçlar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Yanlış bir kararı vermek üzeresiniz. Tekrar düşünmelisiniz. Bu karar, size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed