Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Parasal konularda biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bugün, sizin için önemli olabilecek yatırımlara gitmeyin, çünkü çevrenizin yanlış önerileri nedeniyle büyük miktarda para kaybına uğrayabilirsiniz. Bu da sizin bütçenizi sarsar ve işleri tekrar yoluna koymak epey zamanınızı alabilir. Aile çevrenizdeki insanlarla olan ilşkilerinize biraz daha özen gösterin. Onlara itimat edebilirseniz, siz kazançlı çıkarsınız. Eğer ufak tefek neden yüzünden onlarla zıtlaşmayı sürdürürseniz, moraliniz bozulabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, gözünüzün önünde dallanıp budaklanıyor, sorun yumağı haline geliyor. Sizin bu konuyla alakalı, elinizi bağlayan birtakım bağlarınız var. Bir akraba ilişkinizde size yakınlaşma isteğine soğuk duracaksınız. Önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olabilirsiniz. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir malla ilgili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
AŞK: Karşınızdaki kişiye sadıkolmanızdan dolayı, özverinizigöstererek ona aşkınızı en iyişekilde belirtiyorsunuz. Bugünaşk sorunlarını bir kenarabırakarak onunla yenidentanışmış gibisiniz.PARA: Bazı değerlerinizi gözden geçirin. Tehlikeyeatmamanız gereken paranız var. Sizler bu birikimiçok zor elde ettiniz. Dikkatle yatırım yapın.SAĞLIK: Bugün yakın bir dostunuza kırılarakgün boyu sinirli olacaksınız ama aklınız karışık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Eviniz ya da ailenizle ilgili bazı görevler size ihale edilecek. Yapabilecek güçte olmanız bir yana sanki biraz da gönüllü olacaksınız buna. O yüzden sakın lafını etmeyin. Sonuçta alan razı veren razı durumu söz konusu. Başarmadan günü noktalamayacağınızı herkes biliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Bugün işe dair konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Günlük çalışma rutininizin üstünde bir performans sergileyebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Yeni görevler üstlenme ihtimaliniz oldukça yüksek gözüküyor. Bu yüzden sağlığa dair alanlarda ihmaller olabilir. Yorucu ve yıpratıcı koşullara karşı daha tedbirli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Çok büyük olmasa da iş yaşamınızda bazı problemlerle karşılaşacağınız bir gündesiniz. İş ortamınızda gereksiz bazı gerilimler olabilir yada sizi ilgilendirmeyen konulardan dolayı çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Tahsilat problemleriniz var. Bu, sürekli plan değişikliği yapmanıza neden olabiliyor. Gereksiz harcamalarınız olmamasına karşılık, ayın son günleri biraz sıkışıklıklar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2022)
Birlikte olduğunuz insan sizin yanınızda sıkılıyor ve mutsuz oluyor. Kendi iç buhranlarınızla onu sıkmakan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed