Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Bugün özel ilişkilerinizde durumu hep alttan alan taraf olmak ve ilişki bozulmasın diye elinizden gelen her türlü gayreti göstermek sizi bunaltabilir ve içsel anlamda kendinizi suçlayabilirsiniz. Gerçekten yaptığınız şeyin hatalı olduğunu düşünüyorsanız bir an önce bu durumdan vazgeçmelisiniz. Çünkü bir müddet sonra zaten ipler kendiliğinden kopacaktır. İlişkilerde kendiniz olmaya devam edin. Başkasının görmek istediği şekle bürünmeyin. Bırakın sizi siz olduğunuz için sevsinler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2023)
Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor. Kendi beslediğiniz umutları karartmaktan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Yüreğinizde beslediğiniz derin bir sevgi, bugünlerde açığa çıkmak isteyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
AŞK: Bugün sevdiğiniz kişi ilebizzat kendiniz ilgilenerek onunsıkıntılarına derman olacaksınız.Böylece eski günlerdekiolumsuzluklar unutularak yenihayaller kurmaya başlayacaksınız.PARA: Mali konularda haylibaşarılısınız. İyi kararlar vererek destekalıyorsunuz. Bu durumda iyi para kazanarakbaşkalarına da yardımcı olacaksınız.SAĞLIK: Sağlığınız son derece yerinde yeter kiistirahat saatlerinizi iyi ayarlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Çevrenizdeki insanlara ait umudunuzu bir nedenle kaybettiyseniz bile geri kazanacağınız bir gün. Sizin olumlu tavrınız onların size karşı olan tutumunu da etkileyecek. Sevinçli bir kalabalık mutlu anlarınızı paylaşmaya hazır. Yeter ki siz de onlara iyimser yanınızla yaklaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Bugün dönüşüm ve finans konularında hareketlilik gözüküyor. Ortaklıklarınızı güçlendireceksiniz. Ancak ortak para durumlarıyla ilgili fedakarlık yapma eğiliminde olabilirsiniz. Maddi konularda kahramanca tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz. Biraz uyanık olun. Aile yatırımlarınıza öncelik verebilir, diğer işlerinizi biraz ihmal edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2023)
Yapı itibarıyla patron olmaya yatkınsınız. Hırsınız da bunu tamamlıyor. Ancak bu yolu açabilmek için geçerli klasik yolların artık geçerli olmadığını fark edin. Yeni ve tümden size ait olan projeler üzerinden ilerleyerek hedefe ulaşmanız mümkün Bir işbirliği önerisi alabilirsiniz iyi değerlendirin, hemen atlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2023)
Ama araya ayrılıklar da girse ilişkiniz devam edecek. İş yerinden bir dostunuz, mesleki bir sırrı sizinle paylaşabilir. Sonradan problemlerle karsılaşmak istemiyorsanız bunu saklayın, başkasına söylemeyin. Sizin niyetiniz iyi olsa bile belki duyduklarınız doğru olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2023)
Ekonomik durumunuz, bir teklifi değerlendirebilmeniz halinde, birdenbire atağa kalkabilir. Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz bir teklif alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2023)
İş hayatınızda insanlara karşı ılımlı yaklaşmanız güzel bir davranış ama ilişkilerinizde kişisel çıkarlarınızı ön plana almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed