Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Bugün duygusal olarak oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Kafanızı diğer konulara odaklayabilmekte bile zorluk çekmeniz mümkündür. Eğer bu duygularınızı dengeleyebilirseniz sağlıklı kararlar alabilirsiniz. Siz yalnız bir Aslansanız bugün olurolmaz maceralara atılabilirsiniz. Evli ya da sürekli bir ilişkisi olan bir aslansanız bu ilişkinizdeki pürüzler giderilecek ve mutlu bir gün yaşayacaksınız. Kısa ve ani kararlarla çıkılmış yolculuklar düşündüğünüz kadar eğlenceli sonuçlanmayabilir. Ufak tefek de olsa aksaklıklara dikkat etmelisiniz..
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız. Sonradan çok zor telafi edebileceğiniz hatalar yapmamalısınız. Kendinizi kolay kurma özelliğiniz olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açabiliyor. Daha sağduyulu davranışlar, sağlam kişiliğinize daha uygun düşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
AŞK: Bugün oldukça bencilsiniz.Kendinize dahi taviz vermekistemiyor, sürekli yüzünüz asıkgeziyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyikorkutuyorsunuz. Yüzünüz gülsün.İŞ: Bazı oluşumlarınızı dışarıyaaksettirmek istemiyor, tekbaşınıza meydan okumaya çalışıyorsunuz. İşlerinizyoğunlaştığı andan itibaren ister istemez yardımalacaksınız. Tek başınıza para kazanamazsınız.SAĞLIK: Öncelikle bir takım sorunları beyninizdenuzaklaştırın ve rahat bir nefes alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün bazı kişilerle fikir çatışmalarına girebilirsiniz. Emeğinizin karşılığını alacaksınız ancak tatmin olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Bugün daha tutarlı koşullar oluşturmaya bakmalısınız. Ortaklıklarda yenilenmeler ve uzun vadeli planlar sizi bekliyor. Ancak tek başına karar almakta ısrarcı olmamanız gerek. Zira akşam saatlerinden sonra sizin dışınızda gelişmeler öne çıkabilir. Ortaklıkların parasal yanı şu günlerde sorun yaratmakta. Uzlaşı ve anlayış geliştirmek size düşecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Bugünkü iyimserliğinizi işinizde de kullanmanızda yarar var. Uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu, bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Para durumunuz hiç fena değil. Giderleriniz yüklü olmasına rağmen kendinizi gayet iyi kurtarmışsınız. Olağanın dışında beklemekte olduğunuz bir para geleceğe benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Bazı yakınlarınızda empati duygusunun olmadığını düşünüyorsunuz ama zaman zaman siz de empati kurmakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed