Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün sizi yoğun ve yorucu geçecek bir gün bekliyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren kendinizi bir koşuşturmacanın içinde bulabilirsiniz. Öğleden sonra karşılaşacağınız eski bir dostunuzdan yardım görebilir ve işlerinizi sandığınızdan daha kolay halledebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile ailesorunları yaşayabilirsiniz.Sorunlarınızı bazı kişilerlepaylaşmayın. Birlikteliğinizdekisırları sakladığınız sürecepartneriniz sizi sahiplenecektir.PARA: Evinizle ilgili bazıdeğişiklikler yapıyorsunuz ama hiç parasalkonularınızı hesaplamıyorsunuz. Bir dostunuzuağırlayacağım derken bütçenizde açılmalar oluyor.SAĞLIK: Diyet uygulamak size göre değil. Nebulsanız yiyorsunuz. Spora yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Maddi konularda, iletişim içinde olacağınız kişileri ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Mesleğinizde güçlü bir pozisyonda olmanız bazı kişilerin hoşuna girmeyebilir. Arkadaş tercihlerinizi hep yanlış insanlardan yana kullanıyorsunuz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Günlük hayatın yükleri artıyor. Kendinizi hırpalayacağınız iş ortamı, organize edilmesi gereken konular ağırlık kazanabilir. İşte haklarınızı korumakta zorlanabilir, kendinizden çok vereceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Ancak üzerinde çalıştığınız konularda tecrübelerinizi ortaya koyma şansınız var. Bedensel olarak sizi yıpratan koşulları dikkate alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Şu sıralarda altından kalkamayacağınız işlere girişiyorsunuz ve yapacaklarınızda kararsızsınız. Arkadaşlarınıza danışmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz. Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Uyku düzeninizi bozmamaya çalışmalısınız. Son günlerdeki uykusuzluklarınızın peşinden, baş ağrılarınıza başka gerekçeler aramanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed