Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Bugün yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz mümkündür. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. Bazı şeyleri son anda kaçırabilirsinz. Bunda sizin bir suçunuz yok. Dolayısıyla kendinize kızmaktan vaz geçip, başka fırsatlar beklemelisiniz. Şayet siz evli ya da sürekli bir beraberliği olan bir bayan aslansanız, birlikte olduğunuz insanla aranızda bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Eğer, siz erkek bir aslansanız dostlarınıza ya da sosyal aktivitelerine çok fazla vakit ayırmanız nedeniyle evde bazı tatsızlıklar maydana gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Değişikliği seven birisiniz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil. Bugün yaşamınızda bir sürpriz olabilir. Çok önceleri tanışıp sonradan araşmadığınız biri bütün sevimliliğiyle karşınıza çıkabilir. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyor, ama çok yakınınızdaki birini de göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor gibi bir haliniz var ve bundan pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz ve benliğiniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
“Kimse görmeden, göze batmadan sessiz sedasız çalışayım” deme şansınız pek yok. Ne yapsanız dikkat çekecek. Güven veren tarzınız sayesinde insanlar sizin yöntemlerinizi merak ediyor. Örnek teşkil ettiğinizi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Yeniliklere ve size ilham verecek önemli gelişmelere yakın olacaksınız. Hayatı çok daha farklı gözlerle görmeniz bazı fırsatların öne çıkabileceğini anlatıyor. Yeni kişilerle olabilecek bağlantıları ise önemsemeli, farklı görüşlere açık durmalısınız. Eğitim çalışmalarınızda destek görebileceğiniz şansları değerlendirmek için fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Bugüne ertelenmiş bir destek sözünün birkaç gün daha gecikmesi söz konusu olabilir. İş alanınızdaki yetenekleriniz ve becerikliliğiniz bazı çözümsüzlüklerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Etrafınızdaki herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz. Çok inandığınız insanlar arasında sizi şaşırtmaya hazırlanan biri var. Hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed