Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Yardımsever doğanız karşınızdaki kişilerde karşılığını verme duygusu oluşturabilir. Yaşam tarzınızda veya muhatap olduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve bilginizi günün ekonomik koşullarına uygun şekilde geliştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bugün genel olarak huzurlu bir gün geçireceksiniz. Sorunlarınızla ilgili olarak radikal kararlar alabilirsiniz. Yeniliklere fazla açıksınız. Cömert ve akıllısınız. Ama bunlar her zaman başkaları tarafından istismar edilebilir özelliklerdir. Çevre ilişkilerinizi biraz da rasyonel bir temele oturtmalısınız. Maddiyatçılık değil, gerçekçi olmaktır dikkat etmeniz gereken şey.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bugün sevdiğiniz kişiyle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bazı kişiler aranızı girebilir. İyimser düşünerek yapıcıdavranmaya çalışın. Mesleğinizde açık ve paylaşmayı seven bir kişiydiniz. Fakat şimdi sadece çıkarlarınızı düşünen biri olmuşsunuz.Çevrenizdekilere karşı daha anlayışlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bazı beklemeler ve sizi endişeye götüren süreç devam ediyor. Sizin dışınızdaki her konu için fedakarlık yapmanız gerekebilir. Hazırlık döneminizi daha sağlıklı geçirmeye çalışmalısınız. Ailevi konularda bazı mücadeleler yaşadığınız bu dönem zor geçebilir. Neyse ki kişisel konularınızda daha atak olduğunuz bir süreçtesiniz. Kendinizi toparlamayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Genel olarak işinizle ilgili olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Ani ancak son derece olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz ve bunları hemen uygulamak isteyebilirsiniz ve bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Bu günlerde uzak bir yere toplu bir para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli gibi görünüyor. Paranın idaresindeki yetenekleriniz, size ciddi para sorunları yaşatmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Nisan 2022)
Çevrenizdeki insanlara ani tepki göstermeleriniz yüzünden beklenmedik bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed