Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Önümüzdeki on gün içerisinde, hayatınızda yeni arkadaşlıklar veya aşklar söz konusu olabilir ya da mevcut ilişkinizi canlandırma fırsatı bulabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde yeni başlangıçlar veya çocuklarınızın hayatlarını ilgilendiren sevindirici gelişmeler de gündeme gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay, gerçekçi konularla ilgilenmek, sağlam adımlar atmak isteyebileceğimiz sabah saatlerine işaret ediyor. Anlaşmalar, görüşmeler, ticari başlıklı konular, üst pozisyondaki kişilerle ilişkiler veya yazılı iletişim anlamında verimli ve kalıcı adımlar atılabilecek bir gündeyiz. Akşam saatlerinde sevgi alışverişleri çoğalıyor. Fedakarlık duyguları ön plana çıkıyor veya sanatsal ya da kültürel aktiviteler açısından oldukça verimli ve yaratıcılığımızın yüksek olduğu saatlerde olacağız. Ancak, dün yazdığım ve ağırlıklı olarak yarın etkili olabilme ihtimali bulunan, ani veya kontrol dışı durumları, tepkisel tavırları ya da ani hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıkları gündeme taşıyabilecek etkiler bugün de belki(zayıf ihtimal ama) kendini hissettirebilir. Muz gördüğümüzde maymunu aramak yerine önümüze bakmamızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Yaratıcı bir insansınız ancak bazı ilişkileriniz sizi bulunduğunuz yere çakıyor ve yeni ufuklara açılmanızı engelliyor. Önce kendinizi ve kendi geleceğinizi düşünerek karar vermelisiniz. Çok başarılı bir yaşam grafiğiniz var fakat bugünlerde kesintiye uğramış. Yeniden bir hamle içine girecek ve başkalarına da öncülük ederek bu işi başaracaksınız. Kurallar koyan ve kurallara uyan biri olmanız size puan kazandırıyor. Gerekli adımı gerektiği zamanda atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Kartınız Aşk... Aşk hayatınızda uzun zamandır problemliydiniz ve bu sizi çok yoruyordu. Çünkü aşk sizin için son derece önemli bir konu. Ama artık sadece mutluluğu hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Çevrenizde size destek verebilecek kişilerin farkına varın. Biraz destek, günü çok akıcı ve rahat yapacak.Destek istemek konusunda bu kadar çekingen davranmak size fayda sağlamıyor. Kontrolümü başkalarının eline veririmdiye kaygılanmaktan artık vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Tamamen para konularına odaklanıyorsunuz. İş ve getirdiği sorumluluklar sizi esnek planlar yapmaya itecektir. Kendi kaynaklarınızı korumanız gereken bu süreçte mücadele getiren temaları görmelisiniz. Finansal açıdan yeni desteklere, anlaşmalara önem vermeniz gerek. Çalışma kapasitenizi en verimli biçimde kullanmanız gereken günler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Bu kriz ortamında işinizi koruyabilmeniz bir şans. Yaşadığınız bazı tatsızlıklar da ortamla ilgili. Ãœstüne gitmeyin. İş kaygısının yarattığı gerginlik bir çok işyerinde insanları tanınmaz hale getirdi. Bütün bunları atlatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Zemin ve zaman yeniliklere, değişikliklere elverişli değil! İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi. Ortak iş yaptığınız bir kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. Para konularında da yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Harcamalarınıza biraz daha dikkat ettiğiniz takdirde gereksiz zihin yorgunluklarından kurtulabileceksiniz. Bu savaşı tek başına verirseniz ruhsal olarakta çok rahatlarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2022)
İnsanlarla ilgili değerlendirmelerinizde koşullarınızın sizden fazla söz sahibi olmasına göz yumuyorsunuz. Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, bu sıralar biraz hatalı bir kavşaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed