Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Verdiğiniz kararlardan, çevre uyumsuzluğu yüzünden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Yeni fırsatlar, yeni ümitler ve yeni kader devreleri arama zamanındasınız. Hangi cinsiyetten olrusanız olun bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır. Burada tanışacağınız karşı cinsten birine beklenmedik bir çekim duyabilirsiniz. Biraz yeşil ışık yakar ve onun dikkatini çekmeye muaffak olabilirseniz ondan da aynı şekilde karşılık göreceğinize şüpheniz olmasın. İş ve para konularında da bazı şanslarınız var ve birşeyler kazanabilirsiniz fakat kendi gayretinizden çok şansınızın güzelliği nedeniyle istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz. Tam istediğiniz bir şeyler olacakken yorgunluktan dolayı isteksizlik içine girmeniz mümkündür buyüzden asla pes etmemeyi ve isteksizlik duygusu ile mücadele etmeyi aklınızdan çıkartmamalısınız. Sağlık olarak, sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı zayıfsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2021)
İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Uzun süredir beklediğiniz habergelecek. Mutluluğunuzu dostlarınızla paylaşmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bazı anlaşmazlıklar ve iletişim sorunları sizi bambaşka bir ortama ya da kişilere sürükleyebilir. Randevuları karıştırma veya bir çalışmaya başlayıp ondan başka bir işe geçmek zorunda kalabilirsiniz. Değişiklik lehinize olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan oldukça enerjiksiniz. Bu sayede yayıncılık, medya ve PR alanındaki çalışmalarınızda daha üretken olabileceksiniz. Yalnız çalışmalarınız sırasında otorite figürleriyle çatışma yaşamamaya özen gösterin. Seyahat planlarınızda bazı değişiklikler olabilir. Rakamlara dayalı çalışmalarınız rahat ilerleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
İş yerinde çekişme yaşadığınız biri var. Sürdürdüğünüz bu çekişmenin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu. Bu kişinin hesapçı yaklaşımları, bugünlerde had safhalara varabilir. Parasal sıkıntılarınız yüzünden etrafınızdakileri kırmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bu dönem parasal konularda ve birikimleriniz açısından size destek sağlıyor. Ortaklık teklifleri alabilir, değerlendirdiğiniz takdirde kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bazı durumlarda ise merakınızı bastırmanız gerekiyor. Çoğu zaman bunun yararını görüyor olmanız, sizi gizli zararları görmekten alıkoyuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed