Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Etrafınızdaki kişilerin gerçeklerden oldukça uzak hayaller peşinde olduğunu görebileceğiniz bir gündesiniz. Hayalci yaklaşımları olan kişilerle doğru diyaloglar kurmak gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Sevgi bağlarınızdaki kopuklukları onaracaksınız. Kendinizi değişik bulduğunuz konularda, çevrenizdeki insanlarla epeyce ortak davranışlar içinde görünüyorsunuz. Karşılıklı etkileşimler söz konusu olabilir. Son günlerdeki gelişmeler, sizin yararınıza değişmek üzere. Hiçbir çaba göstermeden ve farkında olmadan aldığınız desteğin bunda çok payı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Kartınız Negatif... Konuşmanızda son günlerde hakim olduğunuz belli başlı konular var. Bunlardan biri de siyaset. Ancak her ortamda siyaset yapmamanız gerektiğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bugün kendinden emin tavırlar size çok şey kazandırabilir. Bırakın iyi yaptıklarınızı, yeteneklerinizi ve önemli artı değerlerinizi görsün insanlar. Sizden ilham almalarına ve olumlu anlamda etkilenip canlanmalarına izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Yakın çevrenin getirdiği değişiklikler sizi meşgul ediyor. Kardeşler ya da komşularla olan ilişkiler öne çıkabilir. Ancak bazı planlarınıza yeniden göz atmalısınız. Zira zihnen yüklü olduğunuz şartlar eğitim çalışmalarına dikkat çekiyor. Somut düşünceler üretmek, çok daha kalıcı bilgiler üzerinde de durmalısınız. Eğitim hayatınızda disiplin öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bugün iş yerinizde bazı fırsatlar elde edeceksiniz. Bu fırsatlar hayatınızı maddi açıdan rahatlatacak nitelikte olacak. Bir ortak çalışma söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var.Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Yakında bazı sevinçleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Haklı olarak tek başınıza veremediğiniz bir kararda, yeni bir danışan bulmanız gerekiyor. İyi niyetle, ama yanlış yönlendiriliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed