Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Evham yapmayın, yeter ama. Aceleciliğiniz devam edecek. Bu nedenle iş ve genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız. Özellikle de bürokraside çıkabilecek bir yanlışlık sizi zaman açısından çok zorlayabilir. Yine de bu tür problemlerin üstesinden kolayca gelebilecek güce sahipsiniz. Kırsal alana yapacağınız yürüyüşlerin veya küçük pikniklerin sinirlerinize iyi geleceğini belirtir ya da hatırlatırım.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2023)
Bugün isteklerinizin doğrultusunda elinize önemli fırsatlar geçecek. Çevrenizdeki insanlarla yaptığınız konuşmalar size bazı beklentilerinizin gerçekleşebileceği izlenimini verecek. Ancak bu fırsatları değerlendirmek için daha sağlıklı düşünmeye ihtiyacınız var ve bugün bu konularda karar verecek sağlıklı bir kafa yapısına sahip değilsiniz. Biraz daha beklemeli kafanızdaki karışıklıklar bittikten sonra yeniden aynı konuya dönün
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamak istiyorsanız, bugün çok uygun değil fakat sizin içinizde esen fırtınaları anlamak mümkün değil. Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor. Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçek. Bugün, duygularınızda dumura uğramak istemiyorsanız, amaçlarınızı saptırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
Para içerikli bir konuda girişim-de bulunmak, taahhüt etmek ve uzun vadeli bir borcun altına girme kararı vermek için elverişli bir gün değil. Aksine varsa borçlarınızı kapatıp bu içerikteki ba-ğı koparmak için fırsat yaratın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
İş hayatınızda sizi sıkıştıran konular var. Daha fazla beklentiye girmeden, bu dönem eldeki işlere odaklanma zamanı. Biraz kölelik etmek, aynı zamanda yeteneklerinizi geliştirmek için gayretli olmalısınız. Kariyer planlarında başlayan yenilikler zaman içinde ilerleyecektir. Bu konudaki engelleri aşacak gücünüz var. Bu dönem sabırlı olmak gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2023)
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2023)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2023)
Sorumluluğunu almak istemediğiniz bir gelişme size büyük paralar kazandırabilir. Sürpriz yerlerden para edinme ihtimaliniz var. Para konularında çeşitlilik arz eden fikirleriniz, size belli kararsızlıklar yaşatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2023)
İnsanlara kendini size anlatabilme fırsatı tanımalısınız. Aceleci olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed