Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Bu gün karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Ancak bu yeni imkanlar size çok çekici bile görünseler şimdilik çekimser kalmanızda fayda var. Çünkü hem çevrenize danışıp, hem de daha iyi değerlendirirseniz işin devamının, hiç de öyle olmadığını fark edebilirsiniz. Her şeye rağmen, fırsat bu fırsat diyerek davranırsanız, sonunda zararlı çıkabilirsiniz. Bugün ayrıca artık hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken konuları fazla düşünmeye ve kafanıza takmaya eğilimlisiniz. Yapmanız gereken şey biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve her şeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini nezaketsiz bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itecek. Onun aşka bakışıyla, ilişkisi arasındaki çelişki sizi hayrete düşürebilecek. Kendinizi dinleme günleriniz yeniden geri geliyor gibi. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde yine evhamlarınızı harekete geçirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Çalışmak konusundaki isteksizliğiniz yüksek. İsteksizliğiniz beraberinde dikkat dağınıklığı da getiriyor. Olmadık hatalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Sabah bir arkadaş davetine katı-lıp bolca sohbet için çok uygun bir gün. Planladığınız ancak bir türlü dile getiremediğiniz bir tek-lif için cesaret bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde huzuru dinlenerek ve kendi içinizde bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
İş hayatında aksatılmaması gereken işler var. Sizi sorumlu kılan konulara yapıcı yaklaşmalı Sosyal statünüz ve mesleki hedefleriniz açısından beklentilerinizi büyük tutmaktan kaçınmalısınız. Bu dönem sabırlı olmak size çok şey kazandıracak. Ev ve iş arasındaki denge ise önemli. Ãœstlerle ilişkilerin dikkate alınmasında yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
İşyerinizde herkese karşı sergilediğiniz asabi hareketler sizi çevrenizde sevilmeyen insan durumuna düşürüyor. Çevrenizin sizin hakkınızdaki düşüncelerine önem vermelisiniz artık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Sevgilinizin arkadaşlarını biraz kıskanmaya başladınız. Taşıdığınız kaygılar sizi daha da sevimli yapıyor. İlginiz yokmuş gibi görünen bir mesele, mantıklı yaklaşabilirseniz beklenmedik iş kapılarını açabilir. Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz teklifler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Parasal açıdan sıkıntınız yok sayılır. Yakın zamanda çok fazla ödeme yaptınız ve fazla miktarda borçlandınız. Bugün de bir ödeme yapmanız geekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Yorucu, insanı koşuşturan özel uğraşlarınız sabahları yorgun kalkmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed