Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. Bazı şeyleri son anda kaçırabilirsinz. Bunda sizin bir suçunuz yok. Dolayısıyla kendinize kızmaktan vaz geçip, başka fırsatlar beklemelisiniz. Eğer siz evli ya da sürekli bir beraberliği olan bir kadın aslansanız, birlikte olduğunuz insanla aranızda bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Eğer, siz erkek bir aslansanız dostlarınıza ya da sosyal aktivitelerine çok fazla vakit ayırmanız nedeniyle evde bazı tatsızlıklar maydana gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Bir süredir sosyal yaşantınızda durgunluk vardı. Bu sıralar bu durgunluğu atabileceksiniz. Bugün düşünceleriniz berrak olacak ve kolaylıkla karar alabileceksiniz. Gün içinde bazı aksayan işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Bugün yakın bir akrabanızdan duymak isteyeceğiniz şeyleri duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Partnerinizin sizi anlamadığından yakınıyorsunuz ancak siz de onu anlamayı denemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Aradığınız kriterlerdeki insanın uzun zamandır karşınıza çıkmasını bekliyordunuz. Bugün o şansı bir tesadüf eseri elde edebilirsiniz. Fazla heyecana kapılmanız karşılıklı iletişiminizi olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Günlük planların ve ortak çalışmaların keyifli ilerleyeceği bir gün. Kendi istekleriniz aynında, değişik kişilerle arkadaşlık etmek isteyeceksiniz. Bu dönemde kafanızı kurcalayan gelecekle ilgili konularda sizi oyalayacak. Yeni önerilere açık olduğunuzda, arkadaşların fikirleri size yol gösterebilir. Sosyal organizasyonlarda yeni paylaşımlar gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Bugün iş yerinizde olacak tatsızlıklara hazır olmalısınız. Kararsız davranmayıp, her şeye hazır ve hakim olduğunuzu iş arkadaşlarınıza ve amiriniz durumundaki kişilere hissettirmelisiniz. Ufak şeyler üzerine dikkatinizi toplayabilirseniz , saklanmak istenen bazı konuların farkına varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Maddi konularda yenilik yapma isteğiniz sizi yatırımlara yönlendirebilir. Parasal konularda ani kararlar vermek, daha sonra zarara uğramanıza neden olabileceğinden adımlarınızı dikkatli atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Çok hissi davranıp ele aldığınız ve aynı duygu yoğunluğu içinde sonuçlar çıkardığınız konuyla ilgili, artık objektif bir sonuca varmanız zor görünüyor. Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız gelişmelerden yeterince yararlanamamışsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed