Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sizi bıktıran bir ısrar var. Israrcı olan kişinin ısrar ettiği konuda sizin aslında kararsız olduğunuz şeklinde yanlış bir gözlemi var. Kararlılığınızı belli ederken bu bıkkınlıkla ona biraz kırıcı davranacaksınız. Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız. Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu sizi üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Bugün aşk yaşamınızda çoközel gün olacak. Uzun sürebeklediğiniz teklifi almanız içinizesu serpecek. Tabi bu bekar olanlariçin. Oysa evlilerde madalyonunters yüzü görünmekte.Tartışmalar büyüyebilir.PARA: Para meselelerine çok fazla kafa yormakistemiyorsunuz. Yaşadığınız ufak bir olumsuzlukmoral çöküntüsü yaşamanıza sebep oluyor.SAĞLIK: Üzüntülerden ve sizin moralinizi bozankişilerden uzak durmanız sizleri sağlıklı yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bu aralar yaşadığınız olumsuzlukların bir sebebi de sizin fazla karamsar bakış açınız olabilir. İş, aşk ve sağlık konularında olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Aile büyüklerinizle gereksiz tartışmalara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yatırımlar ve iş konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Gecikmeler ve ani gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Soğukkanlı hareket ettiğiniz sürece ilerleyen saatlerde hiç ummadığınız fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu yüzden günün ilk saatleri sabırlı olmalı elinizdeki projelere ve bankalarla olan işlerinize öncelik vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Başarıya ulaşmak için her yol mübahtır. Boğalar şu an bu yaklaşım içine girmiş durumdalar. İş ilişkilerinizde açık ve dürüst davranmazsanız ileride canınızı sıkacak başka gelişmelere sebep olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Dostluk adına gözden çıkardığınız bir para, yakında size geri dönebilir.Para sıkıntılarını soğukkanlı bir şekilde karşılıyorsunuz. Bu özelliğinizle de sarsılmadan kolayca doğrulabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sağlamcısınız. Küçük ya da büyük sağlık problemlerinizin de bu özelliğinizden yararlanmasına izin verelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed