Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Bugün duygularınızı kontrol altına almanız güç olabilir.Gün içinde karşılaşabileceğiniz bir gelişmeye canınız sıkılabilir.. Ancak, olaylara farklı bir yönden bakarak değerlendirirseniz duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz. Katı bir tutum içine girmekten kaçının. Aklınızı karıştıran konuları fazla büyütebilir ve karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Karamsarlık ve kuruntulardan uzak kalmanız gerekiyor. Karar verirken acele etmeyin yoksa hiç de beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
AŞK: Bugün nazik ve etkilikonuşmalarınızla karşı cinsinhayallerini süslemeyibaşaracaksınız. Her işin başındanezaket kuralları olduğunu birkere daha anladınız.PARA: Bugün şans oyunlarındakendinizi çok etkili görmeyin. İstediğiniz şartlaroluşmayabilir. Kendi planınız doğrultusundailerleyin. Para desteğiniz resmiyet kazandı bile.SAĞLIK: Hayatın yolları sanki size yokuş gibigeliyor oysa sağlığınızdaki endişeleriniz bitecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Aşkta ve parasal konularda sanki maceraya atılmak üzere bir güç sizi öne itiyor. Asıl konu bu güçle nasıl mücadele edeceğiniz. Kendinizi kapıp koyvermek de mümkün. “İlişkilerime ben ne kattım, ne bekliyorum” diye düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Enerjiniz ve moraliniz yükseliyor. Bugün bütün vaktinizi kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız kadar keyiflerinizi de gözeteceksiniz. Hemen masaj ve kuaför randevusu almak isteyebilirsiniz. Özellikle alışverişten sizi uzak tutmak mümkün olmayacak. Paranızı su gibi harcama eğilimindesiniz. Bu kadar hesapsız davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Sizinle ilgili pek iyi şeyler düşünmediğine inandığınız yetkilinizin başka bir kente atanması söz konusu. Bu sizi sevindireceği kadar, sürtüşmenize objektif bakmanızı, kendi eksiklerinizi de görmenizi sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Yarını bugünden çok önemsemeniz, size abartılı gelecek korkuları yaşatıyor. Umut bağladığınız paralarda yeni gecikmeler söz konusu. Daha istikrarlı umutlara yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2023)
Çok sevecen duygularla değerlendirildiğiniz bir ilişkinizde, ilişkinin gerektirdiği duyarlılık içinde görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed