Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün sorunlu bir gün sizi bekliyor. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sürpriz gelişmelerle karşılaşmanız muhtemel. Bu gelişmelere vereceğiniz tepkilerde temkinli olmanız yararınıza olacaktır. Aile büyüklerinizle aranız her geçen gün düzeliyor. Bugün onlardan beklemediğiniz bir destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Partnerinizin size yapacağı bir sürpriz neşenizi yerine getirebilir. Sosyal ortamlarda bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Maddi ve manevi kayıpların had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlardaki dengesiz ve değişken tutumunuz kayıplarınızın artmasına sebep oluyor. Sevdiğinizin sorunlarıyla ilgilenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık destek görmeye başladığınız söylenebilir. Sizi yenilikler peşinde koşmaya iten yabancılarla ilgili konular ağırlık kazanıyor. Eğitimle ilgili planlarınızı ise yeniden yapılandırma şansınız olacak. Hayata bakışınızı yenilemek üzere farklı kişilerden yararlanabilirsiniz. Zira çok farklı kültürler ve bilgiler düşünmediğiniz adımlar atabileceğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş hayatınızda sakin ve huzurlu günler geçiriyorsunuz. Bu duruma fazla alışmamaya çalışın çünkü önümüzdeki günlerde işleriniz yoğunlaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bir ev satışı görünüyor. Gerçekleşirse bu sizi şaşırtacak. Orasının kolay kolay satılmayacağına inanıyordunuz. Bu para size teselli mükafatı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir. Sinirlilik, kontrol kaybı ve dikkatsizlikler rahatsız edici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed