Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Farklı durumlarla karşılaşabilir, durumlardan farklı sonuçlar çıkartabilirsiniz. Bazı değişiklikler ya da oluşan farklı olaylar nedeniyle planlarınızın bazılarını uygulamaya koymanız gerektiğini daha iyi görebilirsiniz. Aşk hayatınız ya da yapılacak kutlamalar ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hareketli bir gündeyiz. Gün boyu, Koç burcundaki Ay’ın olumsuz açıları mevcut. Bu durum sakinliğimizi korumakta zorlanmamıza, ani hareket ve tepkilere veya gergin ortamlara neden olabilir zaman zaman. Ancak, hafta boyunca yazdığım, Jüpiter’in ve Merkür’ün olumlu açıları sıkıştığımız anlarda kendimizi en iyi şekilde ifade etmemiz ve yaratıcı fikirler geliştirmemiz ya da çözülmesi zor olaylarda dahi tünelin sonundaki ışığı görmemiz için olanak tanıyacak ve parlak fikirlere neden olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Yepyeni olaylara ilgi ve merak duyabileceğiniz bir gün. Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bugün, araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun. Sizi heyecanlandıran, yaşamınızı renklendirebilecek şeylere açıksınız. Daha esnek davranarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Kendinizi kolayca ifade edecek, çevrenizdekilere istediğiniz zaman ne kadar hırslı ve kararlı olabileceğinizi göstereceksiniz. Tüm inatçılığınızı sergileyerek, sizinle aynı görüşü paylaşmalarını sağlayacaksınız. Böylece onların hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Sevdiklerinizin iyilik haliyle ilgili kaygıları abartmayın. Onların güvenliği için elinizden geleni yapmanız güzel. Ama yaşamı sadece bu temel üzerine kurmak ne kadar doğru olabilir? Onların sorumluluklarını üstlenmeye kalkar-sanız bir süre sonra hiçbir şeyi taşıyamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Ãœzerinizde fazladan baskı hissedebilirsiniz. Artan sorumluluklar ve evle alakalı konular öncelikli olmak durumunda. Ancak planlı hareket ederek yerleşimle ilgili sürecinizi tamamlamalısınız. Elinizdeki maddi kaynaklar açısından ise dikkatli olunmalı. Kısa dönemlerde parasal sorunlarınız endişe kaynağı olabilir. Biraz dinlenmeli, iş temponuzu yavaşlatmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İşinizle ilgili yeni gelişmelerin içerisinde yer alacaksınız. Çeşitli iş toplantılarında veya iş görüşmelerinde bulunacaksınız. Ama motive olmakta zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız. Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk edebiliyor. Daha derinlemesine değerlendirmeniz, bambaşka sonuçlara varmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed