Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Değişimin faydasını görebilirsiniz. İlgi alanlarınızla bağlantılı aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da meslektaşlarınızla biraya gelerek farklı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Çevrenizde ne kadar sosyal, hayat dolu biri olduğunuz konuşuluyor. Ama sanki bunu düşündürmek ister gibi bir çaba içersindesiniz. Bunun son günlerde çokça ilgilendiğiniz kişiyle bir ilgisi olabilir mi ? Onun bulunmadığı ortamlarda canlılığınız irtifa kaybediyor. Bir yolculuk görünüyor. Tatil olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
AŞK: Doğallığınıza hiçbir sınırkoymak istemiyor her şeyi pırılpırıl gün ışığında yaşamistiyorsunuz. Bu durumun aşkhayatınıza yansıması doğruolduğunuzun kanıtı. Sevdiğinizede aynı düşüncelerle bağlısınız.İŞ: Birileri işinizi müdahale etmeye kalkışmamalıaksi halde aniden öfkeleniyorsunuz. Bu bazen sizekayıp da yaşatıyor. Ailenizden aldığınız malidesteği çarçur ediyor onları kızdırıyorsunuz.SAĞLIK: Sırtınız hem kasılıyor hem de ağrıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Bugün aşk söz konusu olduğunda hafiften bir hayal kırıklığı ve yeteri kadar karşılık alamama söz konusu olabilir. Beklentinizi mutlaka dile getirin. Yaratıcılık gerektiren ve sanatsal işlerde ise güzel çok iyi verim alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Biraz kendinizi gereksiz yere kısıtladığınız şartlar içindesiniz. Oysa ki eldeki işlerin tamamlanması adına zaman yaratma şansınız var. Bazı beklemelerin öne çıkmasına rağmen kişisel konularınıza hakim olabilirsiniz. Yakın çevre ya da uzun yolculuklar size heyecan veren gelişmeler taşımakta. Evle ilgili uğraşların getirdiği bazı fedakarlıklar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Sizi çok ilgi çekici bulan rakip bir firmadan telefonla bir görüşme randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla coşkuyla karşılamayacaksınız. Çünkü iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Eviniz için harcamalar yapabilir, bundan büyük zevk alabilirsiniz. Ortak çalışmalardan maddi kazanç sağlayabilir, hukuksal işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Maddi konulardaki değişimlere hazırlıklı olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Savunduğunuz fikirleri ifade ederken, fikirlerinizden çok tavrınızla ilgi çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed