Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Bazı kişilerin üzerine gitmeniz ya da tam tersi, onların üzerinize gelmesi durumunda, her iki taraf da(siz ya da karşısı) karşılık vermekten çekinmeyeceğe benziyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Ekim 2013)
Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni tanışmalarınız olabilir. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz. Son günlerde yenemediğiniz bir tedirginliğiniz var gibi. Ama bunu bir an önce yenmenizde fayda var. Bunun için bir iç hesaplaşma içine girmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Ekim 2013)
Eliniz çok açık ve eğlenceye düşkünsünüz. Bir işi bitirmeden diğer işe geçmeniz anlamsız. Başarınızı daima aşağı çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Ekim 2013)
İhmal edilmiş bir sağlık sorunu ile uğraşmanız gerekebilir bugünlerde. Yorucu ve emek gerektiren bir tedaviye başlamak ve sorunu tamamen ortadan kaldırmak için harekete geçmek gerekebilir. Çareyi çok uzakta aramayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Maddi durumunuza ilişkin önemli kararların öncesindesiniz. Yeni bir çalışma sistemi kurmak, iş hayatından gelecek kaynakları yönetmek üzere karar değişikliğine gidebilirsiniz. Becerilerinizi ortaya koyma isteğiniz artarken, ödemelerle ilgili sorunlarınızı unutmayın. Bu dönemde harcama kalıplarınızın değişmesi ile daha ekonomik davranmaya kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Ekim 2013)
Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz. Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Ekim 2013)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Ekim 2013)
Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var. Ciddi para sıkıntılarınız yoksa da, ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Ekim 2013)
Eğer bugün yeni bir başlangıç yapacaksınız ve girişimde bulunacaksınız sabah saatlerini tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142291 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed