Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Eviniz ve ailenizle ilgili bazı konular aniden önemli hale gelebilirler. Aileniz içinde bazı sorunlar ve fikir ayrılıkları olabilir. Bu sorunlara birlikte çözüm aramak daha uygun olabilir. Karşılaşabileceğiniz sorunların parayla ilgili olanları en kolay halledilecek olanlarıdır. Ailenizden birisinin özel sorunlarıyla ilgili şeylerle karşılaşırsanız duygusuz davranmaktan kaçınmalısınız. Anlayış göstermeniz gereklidir. Bu sayede ailenin bütünlüğünü koruyabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Sıradan bir Çarşamba günü değil sizin için. Bugün kendinizi zinde hissedeceğiniz, hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilir, sportif faaliyetlere yönelebilirsiniz. Eski dostlarınızı görmek isteyebilir hatta bazı eski dostlarınız ile görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Onlarla geçmiş günler ve anılarınız hakkında biraz konuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Rekabetiniz arttıkça içinizde öfke hissi yükseliyor. Ancak emeklerinizin karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Bilgi ve araştırma arzunuz bu dönemlerde o kadar yoğunlaştı ki , çevrenizde gelişen önemli olayları bile görmüyorsunuz. Yoğunlaşan derin hislerinize karşılık verecek kişiyi halen bulmuş değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Yakın çevreniz ve kardeşlerle ilgili konular sizi kısıtlayabilir. Bu dönem bu konuda aldığınız sorumluluklar artacaktır. Ancak iletişim ve haberleşme açısından hareketli zamanlar var. Somut fikirler üretmek konusunda oldukça fazla çaba gösteriyorsunuz. Zihinsel açıdan yaşanan yorgunluklara rağmen entelektüel alanda önemli adımlar atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha özen göstermeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız. Gelirinizi arttırmak için ürettiğiniz fikirler oldukça gerçekçi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Bazen söylenmemesi gerek şeyler söylüyor, dostlarınızın sırlarını başkalarına taşıyorsunuz. Bu tutumunuz dostlarınızı kaybetmenize sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed