Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Yıldızların üzerinizdeki olumlu etkileri nedeniyle çevrenizde popülariteniz iyice artacak. Maddi konularda şanslı ve parada bolluk dönemindesiniz. Ummadığınız yerlerden paralar gelebilir. Bu arada işe yarayan ve giderek değer kazanabilecek şeyler de satın alabilirsiniz.Bugün tekrar açılacak bir konu fazladan efor sarfetmenizi gerektirebilir ancak durumunuz çok daha iyi olabilir. Yıldızların duygusal ilişkilerle ilgili etkileri durgun gözükmekle birlikte yine de mutluluğu yakalayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Belli bir istikrar kazandırmak istediğiniz ilişkilerinizde düzenlemelere gidebilirsiniz. Ortaya koyup tartışmaya açmaya hazırlandığınız bir konu, sizi bu davranışa itecek. Bazı tavırlarınızın insanlar tarafından yanlış anlaşıldığını düşünüyorsunuz. Ama bu tavırlarınızda yanlış anlamayı kolaylaştıracak taraflar da oldukça fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Elektronik aletler üzerinden iletişiminiz yoğun olacak. Bu yoğun trafikte karışıklıklar olması olası. Konuşmadan önce iki kez düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Özel hayatınızın keyif vermeyen zorunlulukları dışarıdaki performansınızı etkileyebilir bugün. Standartlaşmış rutinleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Yeni bir düzen kendinizi işe daha rahat vermenize vesile olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Para ve başkalarından desteklere dair konular öne çıkıyor. Maddi gelirlerinizde sizi memnun edecek gelişmeler olabilir. İşle ilgili konularda rekabet etmenizi gerektiren durumlar oluşabilir. Bu yüzden üstlerinizle iyi geçinmeye dikkat edin. Ufak konuları büyütmeyin. Harcamalarınızı azaltmak için daha gayretli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız günler olabilir. Mesleki eğitiminiz için bir fırsat çıkabilir. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz, şimdi belki önemli değil ama yarın önemli olabilir. Ağır ve yağlı yemeklerden sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed