Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Güzel bir davet, teklif ya da seyahat şansı söz konusu olabilir. Planlarınızı yeniden düzenlemeniz anlamına gelse de, bu tür olanakları değerlendirmenizde fayda var. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni tanışmalarınız olabilir. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz. Son günlerde yenemediğiniz bir tedirginliğiniz var gibi. Ama bunu bir an önce yenmenizde fayda var. Bunun için bir iç hesaplaşma içine girmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
AŞK: Sevdiğiniz kişiye hak etmediği kadar ilgi ve alaka gösteriyorsunuz. Ona karşı yumuşak huylu olduğunuzu belirttiğinizde o sizden çok fazla beklentilere girebilir. PARA: Sempatik, uyumlu ve verici tavırlarınız işte olumlu etkiler yaratıyor.Konumunuz öylesine güzelki mali yönden sıkıntılarınızı atlatmanız kolay olacak. SAĞLIK: İşinizde hareketsiz saatler geçirmenizden kaynaklanan omurga ağrıları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Abartılı iyilik halinden sakının bugün için. Özellikle günün ilk yarısı sanki genel bir koruyucu melekmişsiniz gibi, herkesin derine deva olma ve sizi zorlayacak büyük taahhütlerin altına girme riski mevcut. Aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Bugün son derece kolay arkadaşlıklar kuruyor, destekleyici etkilerle harekete geçiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz çalışmalar size daha fazla zihinsel uğraş getirebilir. Daha çok geri planda kalarak yaratıcı olabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmakta bazı zorluklar yaşarken, gelecekle ilgili projeleri yenilemek için henüz çok erken. Acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Çabalarınızdaki gözle görülür artış, duygusal karmaşalardan kaçış kaynaklı da olsa, bundan yararlanabilirsiniz. Özel yaşamınızda son zamanlarda yaşadığınız sorunlar, sizi iyice işinize yöneltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Parasal durumunuzda bir iyileşme söz konusu. Artık daha tutumlu davranıyorsunuz. Bugünde bu davranışlarınızı devam ettirecek ve akıllı harcamalar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2023)
Günün ikinci yarısında ilginç haberler alabilir yada sizi mutlu edecek fırsatlar yakalayabilirsiniz ancak bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed