Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Bugün size ima edilen üstü kapalı mesajları anlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak bu mesajlar sizin için önemli bilgi ve öneriler içeriyor. Özel hayatınız işlerinizi aksatıyor, dikkat! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Kişisel zevklerinize önem veriyorsunuz. Bu öneme belli sınırlar çizmeniz, birtakım ilişkilerinizde kaçınılmaz gereklilik gibi görünüyor. Yakın dostlarınızdan alacağınız bazı duyumlar, size bugünlerde yön verebilir. Ailenizle ilişkileriniz, yakın çevrenizin müdahalelerine çok açık görünüyor. Buna her yerde açık, açık konuşarak siz de zemin hazırlıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
AŞK: Hiç ummadığınız anda uzakyoldan gelen bir karşı cinslesamimiyetiniz ilerleyerek biranda aşk tomurcukları oluşacak.Bu yalnız Aslanlar’ı ilgilendiriyor.Ama siz zaten hep aşıksınız.PARA: Motivasyonunuzuarttırmak için övgüler bekliyorsunuz. Açıkça birazda kibirli duruyorsunuz. İş arkadaşlarınızınolumsuz tepkisiyle karşılaşabilirsiniz.SAĞLIK: Kilo almanız olası. Bu duruma iradenizsayesinde çabucak son verebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Fiziken bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacınızın önüne geçemeyeceksiniz bugün. Eğer sorumluluklar aksamayacaksa bunun hiçbir sakıncası yok. Aksi halde canınız yanabilir. Zira kimse mecbur tutmasa da biliyorsunuz ki siz ortada değilseniz birçok şey alt üst olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Şimdi Ay burcunuzda ilerlerken, son günlerde sizi yoran geçmiş etkilerin baskısı hafifliyor. Kendinizi yeni başlangıçlara daha hazır hissedeceksiniz. Duygularınızı kontrol altına almaya ve fiziksel durumunuzla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bu tarz adımlar farkındalığınızı arttıracak. Ayrıca sağlığınızla daha yakından ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha özen göstermeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Etrafınızdaki herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz. Çok inandığınız insanlar arasında sizi şaşırtmaya hazırlanan biri var. Hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed