Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Biraz zayıf düşmüş hissedebilirsiniz, ama uzun zamandır üzerinde durduğunuz değişiklikleri yerine getirme zamanı. Ancak, bu olayın etkileyeceği kişileri de bilgilendirmeniz gerekiyor. Herkes size yardım edecek durumda olmasa da, siz yalnız başınıza ilerleyebilecek konumdasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden kolayca pişmanlık duymuyor ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızla bir kez daha yüzleşeceksiniz. Sakıncalı görüp hamle yapamadığınız girişimlerin, dışardan bakıldığında pek de riskli bir yanı görünmüyor. Biraz gözünüzü karartmaktan zarar görmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Neşeli ve cömert tavırlarınızla sizi kullanmak is teyenler olabilir. Har camalarınızda dikkati elden bırakmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Konut değişikliği yapacaklar için uygun bir gün. Aşk ilişkinizde ağır kayıplar verebilirsiniz. Bu yüzden sevdiğiniz kişinin hislerini karşılıksız bırakmayın. Yoğun bir iş temposu için yeniden enerji toplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Yatırımlar ve iş konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Gecikmeler ve ani gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Soğukkanlı hareket ettiğiniz sürece ilerleyen saatlerde hiç ummadığınız fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu yüzden günün ilk saatleri sabırlı olmalı elinizdeki projelere ve bankalarla olan işlerinize öncelik vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Belli bir ferahlama dönemine giriyorsunuz. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epeyce rahatlatmış görünüyor. Bugünlerde umut bağladığınız gecikmiş bir parayla ilgili sevinçleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Önümüzdeki günlerde toplu para yatırmanız gereken bir katılım, çok iyi düşünülmesi gereken bir ortaklık gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed