Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Tamamlanması gereken işleri tamamladıktan sonra yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Daha fazla sosyalleşmek veya iletişim ağını doğru kullanmak pek çok alanda bilgi sahibi olmanıza ve entelektüel açıdan gelişmenize yardım edebilir. Yeni alanlara ilgi duyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Renkli, dolu dolu yaşanacak bir gün var önünüzde. Ne zamandır gece gündüz kafanızda planladıklarınız yavaş yavaş gerçekleşmeye başladı. Neredeyse kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeye başlamıştınız. Kendinize inancınızı kaybetmemenizin olumlu sonuçlarını yaşamaya hazır olun. Ayrıca ne zamandır yapmayı düşündüğünüz bir işiniz var, onunla da ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Çalışanlar için iş değişimiSöz konusu olabilir. Sanatlailgili alanları seçenler içinbaşarılarının devamıgelecektir. Baş ağrısıçekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Bugün ailenizi ilgilendiren bir konuda radikal bir karar verilmesi, günlük hayatınızı belki de tamamen değiştirecek bir adım atılması gerekebilir. Olayın maddi belirsizliklerine rağmen sizden oldukça cesur bir hamle bekleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Son derece olumlu etkilerle dolusunuz. Dünden bu yana sizi hareketli kılan yabancılarla ilgili konular yoğunlaşıyor. Hayatınıza yeni konuların girmesi çok olası. Eğitim çalışmalarına yöneldiğiniz bu dönem değişik bir eğitim çalışmasına yönelebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına yeni başlangıçlar yaptığınız bugün son derece verimli sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Bugün can alıcı bir sorunu halledeceksiniz. Çok umutla ele almayacağınız bu sorunda şans size yardım edebilir. Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız kazanımların azını elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içinde görünüyorsunuz. İş hayatında uzun zamandan beri yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yerinden kıpırdayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir. Yine de kendi bütçeniz konusunda başkalarına bilgi vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Aşk konularında bazı gelişmeler, sizi yabancısı olduğunuz değişik davranışlara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed