Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Sizin fikirlerinize önem verilmesini istiyorsunuz ama başkalarınının düşüncelerine siz önem vermiyorsunuz. Çıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz. Yanlız kararsız oluşunuz ufak aksaklıklar çıkartabilir. Hatta ani fikir değişiklikleri sizi epey zorlayacaktır. Önemli bir karar aşamasındaysanız bir dostunuzun ya da yakınınızın yardımına başvurmalısınız. Böylelikle hatalı bir girişimi engellemiş olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Sürekli problem yaratan ve zihninizi meşgul eden bir oluşum önümüzdeki günlerde belirginleşecek. Ama bu netlik, problemin boyutunu büyültebilir.Yakın ilişkilerinizde elverişli bulduğunuz koşullar, bugünlerde size sürprizler yaratabilir. Bu yeni durum, size bu konularda kısmen de olsa, yetersiz değerlendirmeler içinde olduğunuzu gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2023)
AŞK: Aşk ilişkinizde sakıncalı birgün geçirebilirsiniz. Sevdiğinizkişi ona ihanet ettiğinizizannederek size cephe alabilir.Onun gönlünü konuşma ile değilufak hediye ile alabilirsiniz.PARA: Ticaret ile uğraşangrupların bugün müşteri potansiyelinde düşüşlergörünüyor. Parasal sıkıntılarınızın başladığı birgün. Diğer gruplar için mevki artışı olabilir.SAĞLIK: Sürekli burun akıntısı ve hapşırmaktancanınız sıkılıyor. Gözlerinizin içi kızarmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Arkadaşlarınız ve onlarla olan ilişkileriniz konusunda fazla iyimser davranıyorsunuz. Herşeyin öyle güllük gülistanlık olmadığını görünce de hırçınlaşıp çatışıyorsunuz. Bunun bir orta yolu olmalı. Akşam evde maddi yatırımlarla il-gili planlar yapılacak ve bu sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Zamanlama hatası sıradan bir proje sunduğunuz inancı doğurabilir. Harika diye tanımladığınız düşüncenizi tartışma masasına yatırabilmeniz için çok iyi bir zamanlama yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Yaşadığınız aşktan veya aileyle ilgili bir konudan dolayı duygusal anlamda düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin içinize kapanmanıza neden olacak ve içinizde arkanıza bakmadan her şeyi bırakıp gitme arzusu yükselecek. Önemsemeniz gereken iş görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Bazı zorunluluklar ve yükümlülükleriniz bugünlerde yaşamınızın esası gibi. Para konularında oldukça fedakarsınız. Yaşamınızı tatlandıracak harcamalardan kaçınmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2023)
Sınırlanmaktan çekindiğiniz ve bu nedenle uzak durmaya çalıştığınız ilişkiler, iradeniz dışında size yaklaşabilir. Yakın gelecekte baskı şekline dönüşebilecek zararlı bir etkilenişim içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed