Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Nasıl olsa her şeyi yoluna koyarım diyerek umursamaz bir yapının size hakim olmasına izin veriyorsunuz. Dikkatli olun ve bu etkiden çabuk kurtulmaya bakın. Fİzik yönünden olduğu kadar mantık ve düşünce yönünden de hareketlisiniz. Sürekli devinim halinde olan düşüncelerinizin size bir yerlere götürmeyeceği konusunda hiç endişeniz yok gibi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Bugün sosyal yaşam ve arkadaşlıklar bakımından hareketli geçebilir. Ay ın etkisi ile birlikte ön plandasınız. Duygularınızı yapıcı biçimde ifade ettikçe gün rahat geçecektir. Çevrenizde olup bitenlere karşı oldukça duyarlı olabileceğiniz, hızlı ve hareketli bir gündesiniz; aşırılıklara kaçarak başkaları ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Değişiklikler yapmak, çevrenizi geliştirmek istemenize karşın acele ile verebileceğiniz kararlar ve önemli konuları göz ardı etmeniz, sonradan başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
AŞK: Doğallığınıza hiçbir sınırkoymak istemiyor her şeyi pırılpırıl gün ışığında yaşamistiyorsunuz. Bu durumun aşkhayatınıza yansıması doğruolduğunuzun kanıtı. Sevdiğinizede aynı düşüncelerle bağlısınız.İŞ: Birileri işinizi müdahale etmeye kalkışmamalıaksi halde aniden öfkeleniyorsunuz. Bu bazen sizekayıp da yaşatıyor. Ailenizden aldığınız malidesteği çarçur ediyor onları kızdırıyorsunuz.SAĞLIK: Sırtınız hem kasılıyor hem de ağrıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Bugün sevdiğiniz insan tarafından onore ediliyorsunuz. Alışveriş yapmanızın tam zamanı. Böylece eski eşyalanrınızı değiştirerek hayatınızdaki monotonluğun üstesinden gelmiş olursunuz. Alerjik etki yapan besinlere dikkat edin. Çıkacağınız kısa bir iş seyahatinde yeni dostlar edineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Kafanızdaki yeni hedeflere odaklısınız. Daha ümitli olduğunuz bu dönem karamsarlıktan kaçınmalısınız. Arkadaşlarla bir araya gelmeniz, keyifli sohbetler yapmanız söz konusu. Onların düşüncelerinden yararlanma şansınız var. Sosyal çevrenizin getirdiği yeni ilişkiler aşk hayatınızı yakından etkileyecek. Zira kendiniz her tür paylaşıma açık hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Kendinizi iş yerinizde baskı altında hissedebileceğiniz bir gün. Yeniliklere ayak uyduramamak yüzünden rahatsız olabilir, kendinizi kısıtlayacak koşullar yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Aile, akraba türü ilişkilere zaman ayırmanız gerekiyor. Son zamanlarda onları çok ihmal ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed