Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularla uğraştığınız bir süreçtesiniz. Duraklama dönemine giren ya da aksama gösteren işler düzeliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Görünürde sevindirici haberler var, ama kuşkuculuğunuz haberlerin bir kısmını endişeli karşılamanıza yol açacak. Beyninizdeki içtenlik, yapmacıklık tartışmalarında doğru sonuçlara varmanız bugünlerde pek mümkün görünmüyor. Tartışmaları yaşadığınız alan, sağduyuya çok uygun değil gibi. Bilgi alışverişlerinizde kopukluklar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Hoş, alımlı görünmeniz dikkat çekmeye başladı. Sosyal yaşamınızda bunun faydalarını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
İlişkilerinizde derin dostluklara önem vermeniz, bugün bazı kişilerle yapacağınız işbirliklerini gündeme getirecek. Kendinizi ispat etme konusunda pratik zekânızdan faydalanmalısınız. Bugün, belli bir disiplin anlayışı içinde hareket ediyor ve buna bağlı olarak araştırmanızı gittikçe derinleştiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Burcunuzda bulunan Ay'ın verdiği cesaretle ilerliyorsunuz. Başkalarını etkilemek ve dikkat çekmek konusunda oldukça başarılısınız. Yeni başlangıçlarınız ve kişisel konularınız arasına para meselelerini almanız gerekebilir. Zira iş hayatı ve maddi alanda oldukça yorucu bir dönemdesiniz. Daha dazla sorumluluk almak ve önemli adımlar atmak gereği var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ekim 2022)
İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelere açık görünüyorsunuz. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz güvenle eforunuzda enerji kısıntısına gitmenizi gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Eliniz bugünlerde bayağı darda. Yakın gelecekte bazı çıkış kapılarıgörünüyor. Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler, bu yakınlarda gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Çevrenizdekilere kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz. Gündelik sorunlar sizi bazen agresif yapabiliyor. Kontrollü davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed