Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Sizi engellemeye çalışan veya önünüzde duran kişileri bertaraf etmeniz gerekebilir. Fiziksel anlamda size iyi gelecek aktivitelerle uğraşabilirsiniz. Planlı ve disiplinli haliniz karşı karşıya olduğunuz rekabetçi ortamları en iyi şekilde yönetmenizi sağlayabilir. Paranızı ve değerli şeylerinizi koruyun. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, geçmişten gelen değerler ve ülke konuları ön planda gün boyu. Duygusal ve birbirimize karşı anlayışlıyız. Dün yazdığım yeni aşkları, ilişkilerde canlandırıcı planları, konuşmaları, iltifat, hediye ve şımarmayı destekleyen her başlığı ilgilendiren alanların ön planda olduğu günlerdeyiz. Olumlu ilişkiler kurabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde(dekorasyon, estetik, moda, sanat, kozmetik v.b) kendimizi gösterebilir veya bu tarz işlere zaman ayırabiliriz. İş birlikleri, ortalıklar ve evlilikler açısından da yapıcı günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Yakın bir zamanda gönlünüzü hoş edecek yeni tanışmalar içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki statükoculuğunuz, bu tanışmalarla sizi terk edecek. Şu sıralar akraba türü yakınlıklarda kulağınıza gelecek duyumların etkisi altında kalmamanız gerekiyor. Bazı abartılar, kişiliğinizdeki duygusallığa yönelik. Kolay dolduruşa gelen imajınızı yıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars'ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Hayattan zevk almıyor, toplumdan kopuyorsunuz. Bu tavrınız kendinizi cezalandırmaktan başka sbir işe yaramıyor. Sanata ve kültüre odaklanarak ruh sağlığınıza olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Sosyal hayatın ve arkadaşlıklarla beraberliklerin getirdiği canlılık söz konusu. Sizi mutlu eden paylaşımlarla rahat zamanlar geçireceksiniz. Grup çalışmalarının getirdiği sorumluluklar ise size başkaları adına düşünebilme şansı getirecek. Geleceğe yönelik ümitleriniz üzerinde durmalı ancak, somut planlar üretmeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
İş yaşamınızda sorunlarınızın üzerine eğileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Kendinizi içinde bulunduğunuz ortama yabancı hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Olayları çarpıtmakta üstünüze yok. Bu tutumunuzla hem kendinizi hem de sevgilinizi üzmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. İşinizde ayrıntılara önem verin. Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Maddi konularda dikkatli davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızı dengelemeyi başaracaksınız. Daha çok elinizdeki imkanları değerlendirmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2022)
Çok rahat sayılmazsınız ve üstlerinizle çatışma olasılığı yüksek. Her şeyi duymamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed