Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Bugün birçok alanda şansınız oldukça yüksek. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik değeri olan kararlar almanız olasıdır. Dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmanız, dargın olduğunuz kimse yoksa yeni dostlar edinmeniz mümkündür. Eğer yardıma ihtiyaç duyduğunuz konular varsa gereken yardımı bugün bulabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz de yeniliklere açık. Yeni bir karşıcins ilişkisi başlatabilir, aşık olabilirsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz ya da evliğiniz varsa birlikte olduğunuz insanla bir mutluluğu paylaşmanız, birşeye birlikte sevinmeniz ya da kutlamanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Çok eski bir arkadaşınızın bu sıralar yaşadığı çözümsüzlükler, zamanınızı alacak. Bu konuda birtakım çözüm arayışları içine gireceksiniz. Yararlı olmak için ilgi gösterdiğiniz bir konuda alacağınız tepki, tamamen önyargılı bir yaklaşımdan kaynaklanacak. Bu yüzden yaşayacağınız kırgınlık, karşı tarafın göstereceği pişmanlıkla ortadan kalkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Partnerinizle bazıdeneyimleri paylaşmanızonun daha fazla güveninikazanmanıza sebep oluyor.Sevginizin temeli tamanlamı ile sağlam.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Bu arada duyacağınız haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Maddi konularla ilgilenmek durumundasınız. Para giriş ve çıkışlarında yaşanan dalgalanmalar sizi endişeli kılsa da kararlısınız. Yeteneklerinizi kazanca çevirdiğiniz son dönemi verimli geçirdiniz. Şimdi eldeki birikimlerin yatırıma yönelik kullanılma zamanı. Anlaşmalar ya da iş hayatından gelecek parasal kazançlar önemsenmeli. Harcamalarda ölçüyü kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Hırslısınız fakat bu hırsınız iş ortamınızda yanlış anlaşılabiliyor. İş yerinizden sizden hoşlanmayan insanlar var ve bu insanlar hakkınızda iyi şeyler düşünmüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Sevdiğinizle ilgili duygularınız harekete geçecek. Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. İşinizle ilgili alacağınız bazı gizli bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
Bugün bazı harcamalar yapacaksınız. Harcamaları yaptıktan sonra ne panikleyeceksiniz. Paranıza çok bağlısınız ve arkadaşlarınız ile aranızda çok sağlam para ilişkileri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ağustos 2022)
İnsanlarla ilgili değerlendirmelerinizde koşullarınızın sizden fazla söz sahibi olmasına göz yumuyorsunuz. Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, bu sıralar biraz hatalı bir kavşaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed