Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Sizden çok fazla beklentisi olmayan veya bağlayıcılığı bulunmayan anlaşma önerileri, teklifler veya tavsiyelerle karşılaşmanız sizi şüpheye sürükleyebilir. Gerekli incelemeleri yapmanız durumunda tekliflerin gerçekçi olup olmadığı anlaşılacaktır.
   (3.89/5 Puan / 9 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Aralık 2016)
İlerleyen saatlerde yaşayacağınız bir buluşma, bütün bir haftaya yetecek mutluluklar getirebilir. Herkes tarafından hesabını kontrol edebilen biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinize uygun ortamlardan bugünlerde uzak kalmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Kartınız Su... Eğer siz bir kadınsanız iş hayatınızda oldukça hırslısınız. Aklınıza koyduğunuzu mutlaka gerçekleştireceksiniz. Eğer erkek iseniz birilerinden yardım isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Bugün eşinizle geçireceğiniz zamanın kıymetini bilin. Sizi rutinleşmiş temponuzdan dışarı çıkarıp kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak planlarla gelebilir size. Akşam saatleri ise koyu sohbet ve fikir alışverişi için ideal olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Bir takım duygusal hassasiyetler sizi yıpratabilir. Girişimlerinizin test edildiği bu dönem daha fazla çaba içinde olmanız gerekecek. Eldeki kaynaklarla ilgili sorunları artık daha ciddi boyutta düşünmelisiniz. Güvenliğinizi ilgilendiren uğraşlar ise sıkıntı yaratmaya devam ediyor. İş hayatını ilgilendiren sorumluluklar karşısında daha ilgili ve duyarlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Zihinsel yeteneklerinizi son derece olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve güzel bazı iletişimlere girebilirsiniz. Enerjinizi doğru olarak yönlendirmeniz ve isteklerinizin üzerine gitme eğiliminiz sizin için güzel sonuçlar oluşturacaktır. Daha önceden yaptığınız bazı küçük planlarınızı bugün uygulayabileceksiniz. Geleceğinize ilişkin yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda oldukça akılcı düşünceler geliştirebileceksiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olacağınız bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Yakın çevrenizde para konularında eksiklikler barındıran biri var, ondan zararlar görebilirsiniz. Geleceğe yönelik tasarılarınızın gerektirdiği paranın bir kısmı yakında elinize geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Önümüzdeki günlerde toplu para yatırmanız gereken bir katılım, çok iyi düşünülmesi gereken bir ortaklık gibi görünüyor. Bugünlerde para konularında epeyce uyanık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed