Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Belli seçenekler sunarak yapmak istediğiniz değişiklikleri yürürlüğe koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Açık açık konuşmak veya fikir alışverişlerinde bulunmak kontrol edilmesi gereken durumların varlığını ortaya çıkartabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Birkaç güne kalmadan bir özleminizi gidermek için, uzun bir yolculuğunuz olacak. Ama özlem gidermek kadar, birtakım şeyleri düzeltme niyetiyle gideceksiniz. Bugünlerde ikili bir görüşmeniz dikkat gerektiriyor. Kıvrak zekanızla yapıcı bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Bugün çözümsüzlüğe giden bir konuyla ilgiliolarak düşünceniz istenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
AŞK: Üzerinizdeki etkilersıkıntınızı sonlayacak gibigörünmüyor. Aldığınız her haberpartnerinizle sorunlarınızı birkat daha arttırıyor. Bugün bukonuda yorum yapmamanız sizinmenfaatinize olacak.PARA: Harcamalarınızı dikkatli yapmazsanızyarın devlet işleri ile uğraşmak daha zor olursizler için. Ön tedbir her zaman iyidir.SAĞLIK: Sürekli ayağınızı sıkan ayakkabılarnedeniyle sızlanıyorsunuz. Uygun ayakkabı seçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Saman alevi gibi parlayıp sönen bir tartışmanın ortasında kalabilirsiniz. Karşıt gibi görünen tavırlar ve idealler aslında her iki tarafı da farklı kulvarda geliştiren, soru işaretleri yaratan nime-terdir. Bunu sakın unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Bugün gayri menkul ve toprağa dair konular öne çıkabilir. Evle ilgili kapsamlı değişiklikler gündeme gelebilir. Taşınma ya da önemli tadilatlar söz konusu olabilir. Günlük alışkanlıklarınızın bir süre sekteye uğraması fikri sizde bir parça gerginliğe yol açabilir. Bu konular biraz can sıkıcı olsa bile iyice araştırmadan adım atmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2021)
İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni şeyler öğrenmek için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Maddi konularda dikkatli davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızı dengelemeyi başaracaksınız. Daha çok elinizdeki imkanları değerlendirmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Bugün yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Sizi bu ihtiyacınızı anlamayan bazı yakınlarınıza sert davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed