Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Maddi başlıklı konularda dikkatli hareket etmeniz, ödemeleriniz veya alacak verecek konularında detayları gözden kaçırmamanız veya anlaşmalar esnasında yanlış yapmamak veya yanıltılmamak için özellikle dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz. Duygusal yaşamınızda da önemli gelişmeler yaşanabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugünlerde, iş hayatımızda veya kariyerimizde aradığımız desteği almak için veya üzerinde çalıştığımız işlerde ilerleyebilmek için çok ter dökmemiz gerekebilir. Çoğunluğun izinden veya etkisinde gitmek değil kendi bildiğimiz ve az denenmiş yollardan ilerlemek isteyebiliriz. İşlerimiz veya kariyerimizle ilgili seçimlerimiz ev ve aile hayatımıza da etki edebilir. Gerçekçi olmak ve ayağımızı sağlam yere basmak durumundayız, duygusal davranmak veya diğerlerinin duygusal baskılarına boyun eğmek ya da o yönlü ilerlemek zararlı olabilir. Malum tutulma haftası, keskin virajlar almak, önemli kararlar ya da girişimler için güzel bir gün olmayabilir. Değişken durumlar ve koşullarla uğraşmak durumunda kalabiliriz ya da yakın gelecekte ortaya çıkabilecek bilgiler bugünlerde atılacak adımlarda değişiklik gerektirebilir. Kafalar dağınık olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Üzerinden uzun zaman geçmiş bir olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri sıkabiliyorsunuz. Başkaları için kapanmış olan bir mevzu, sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Yanlış bir tutumla aklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
ALÇAKGÖNÜLLÜLÜĞÜNÜZ, dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da “Ben bilirim, böyle olmalı” demeyin. Ona sevgisini gösterme fırsatı verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Fikir ayrılıklarını gidermek ve aynı dilden konuşmaya çalışmak için pek elverişli değil. Evliyseniz eşiniz pek çok konuda sizinle benzer görüşleri dile getirmeyecek. Aksini savunurken birden kendinizi ikna olmuş bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Tek başına hareket etmenizi zorlaştıran gelişmeler söz konusu. Finansal anlaşmalarda yaşanacak terslikler sizi huzursuz edebilir. Başkalarının kaynaklarına güvenmeniz ise beklemediğiniz riskler getirebilir. Aynı zamanda ortağın para durumu, borç alacak temalarına karşı daha uyanık olmalısınız. Bu alanda sorumluluk almak için uygun bir dönem değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Siz genelde işinizi hayatınızın ikinci planına atıyorsunuz. Sizin için öncelikle aileniz ve kendi sosyal yaşamınız geliyor. Bu yüzden işinizi bitirir bitirmez o ortamdan uzaklaşmak ve işinizle ilgili bir probleme kafanızı takmak istemiyorsunuz. Bugün de ilgilendiğiniz tüm şeyler evinize yönelik işler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Zemin ve zaman yeniliklere, değişikliklere elverişli değil! İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi. Ortak iş yaptığınız bir kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. Para konularında da yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Bu günlerde uzak bir yere toplu bir para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli gibi görünüyor. Paranın idaresindeki yetenekleriniz, size ciddi para sorunları yaşatmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Önümüzdeki günlerde toplu para yatırmanız gereken bir katılım, çok iyi düşünülmesi gereken bir ortaklık gibi görünüyor. Bugünlerde para konularında epeyce uyanık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed