Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bugün ilişkinizle ilgili yeni bir adım veya yeni bir karar söz konusu olabilir. Bu tamamen gelecek hayatınıza anlam katacak bir davranışın temeli niteliğinde bir adımdır. Duygularınızı ve davranışlarınızı karşı tarafı baskılamadan yansıtmalı, düşüncenizin olabilirliği konusunda karşılıklı anlayış yoluna giderek kararlarınızı almalısınız. İlişkilerde kıskançlık sorunlarına karşı gereken önlemi almanız, birlikteliğin devamı açısından önem arz etmektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bugün sizin için sorunlu bir gün olabilir. Önceden halledemediğiniz, aksamış işlerinizi halletmekle meşgul olacaksınız. Gün sonuna doğru bu işlerinizi halledeceksiniz fakat kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz. Bu yorgunluk sebebiyle bazı randevularınızı iptal edebilir ya da randevularınıza geç kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Keyfinizi kaçırabilecekolaylara karşı hazırlıklıolmalısınız. Özellikle_bayanolan Aslan’lar gözyaşlarınıtutamayacaklarıdurumlarla karşılaşabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Her şeyin en iyisine sahip olma tutkunuz size ekonomik anlamda pahalı bedeller ödetebilir. Uzun zaman önce küllenmiş bir aşk yeniden alevlenebilir. Bu durumda her iki tarafın da hoşgörülü davranması gerekiyor. Sağlık sorunlarnınızı hafife almayın, doktorunuza görünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Tek başınıza fazla zorlanıyorsunuz. İş hayatınıza iradenizle hakim olmak istiyorsunuz. Oysa bağımsız aldığınız kararlarla varmak istediğiniz yerler, daha kolektif bir bakışı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Uzun zamandır kenarda tuttuğunuz küçük birikiminizi değerlendirmek konusunda bazı endişeleriniz var. Bugün bu konuda fikri destek alacağınız bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Yakın çevrenizi değerlendirirken iğne-çuvaldız örneklemesini unutmamalısınız. Bazı yakınlarınızda vefa duygusunun olmadığını düşünüyorsunuz ama zaman, zaman sizin de aynı eksiklik içine girdiğiniz düşünülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed